Hlavní navigace

Prima začala vysílat upoutávky na Obchoďák, ani druhý týden v září ho ale nenasadí

24. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Nejdražší vlastní seriál v historii chtěla Prima family nasadit na pondělní a středeční večery od 20 hodin, do těchto časů ale nakonec vrátila Cesty domů

Nejistota ohledně vysílacích dnů a časů, do kterých Prima family nasadí nový původní seriál Obchoďák, vůbec nejdražší v její historii, přetrvává. Ačkoli televize začala vysílat na tento seriál upoutávky a věnovala mu i jeden z příspěvků ve čtvrtečních VIP zprávách, v předběžném programovém plánu na druhý zářijový týden, který vydala rovněž ve čtvrtek, Obchoďák opět chybí. Není ani v definitivním schématu Primy family na první týden v září.

K TÉMATU: Další změny v podzimním schématu Primy family: ze začátku září zmizel Obchoďák

Původně chtěla Prima family nasadit Obchoďák na pondělní a středeční večery od 20 hodin místo tradičních Cest domů, které plánovala přesunout na úterky a čtvrtky přímo proti Ordinaci v růžové zahradě 2 na Nově. Tento týden ale svůj záměr přehodnotila a Cesty domů ponechá v pondělním a středečním prime time, kde bude čelit největší podzimní programové novince Novy, novému seriálu Gympl s ®učením omezeným (ten však bude na rozdíl od Cest domů začínat kvůli prodlouženým Televizním novinám až ve 20:20).

BRANDstorming tip2

ČTĚTE TAKÉ: Prima se zalekla Novy. Cesty domů nakonec proti Ordinaci nepoběží

Pokud by Prima family chtěla zachovat vysílání dvou dílů Obchoďáku týdně a věnovat mu hlavní vysílací čas, logicky by jej nasadila na úterky a čtvrtky od 20 hodin. Do těchto slotů ale o prvním i druhém zářijovém týdnu naplánovala další speciální díly pořadu VIP Prostřeno! Obchoďák přitom televize propagovala i ve čtvrtečním celostránkovém inzerátu v Hospodářských novinách, kde avizovala začátek podzimní sezóny už na příští pondělí 27. srpna.


Foto: Jan Potůček, DigiZone.cz

Inzerát Primy ve čtvrtečních Hospodářských novinách láká inzerenty na nový seriál Obchoďák a oznamuje začátek podzimní sezóny na 27. srpna. Jenže ani příští týden, ani ty dva následující, Prima family Obchoďák do programu nezařadila.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).