Hlavní navigace

Prima získala terestickou licenci pro rodinný kanál Prima family

18. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

18. 3. 2010

Digitální licenci pro terestrické vysílání na dobu dvanácti let získala televize Prima pro svůj chystaný kanál Prima family. Serveru DigiZone.cz informaci potvrdila předsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Kateřina Kalistová. Vzhledem k tomu, že však do roku 2012 nesmí tímto způsobem zahájit celoplošné šíření žádný subjekt kromě současných vysílatelů, může společnost FTV Prima odstartovat s tímto programem nejdříve za dva roky.

Cloud 22 temata

ČTĚTE TAKÉ: Chceme další tematické kanály, říká šéf Primy. Ale až po krizi

Jak sdělila serveru DigiZone.cz Kalistová, program by měl nabízet široké portfolio pořadů pro celou rodinu. Prima potvrdila zájem spouštění dalších stanic, ale právě až po skončení ekonomické krize. Řekněte mi, kdy skončí krize, a já vám řeknu, kdy budeme mít víc kanálů, řekl v nedávném rozhovoru pro náš web generální ředitel české komerční dvojky Marek Singer. Počítáme s tím, ta doba je dohledná, ale je to hodně závislé na tom, jak se bude vyvíjet trh, dodal Singer.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.