Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Procházka digitální expozicí v Domažlicích od prudic - vypnout by se melo opravdu vsechno, ale pokud...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 3. 2007 6:43

  prudic (neregistrovaný)
  vypnout by se melo opravdu vsechno, ale pokud nee a vypne - li se pouze CT2, tak lide budou mit moznost se rozhodnout, a prestane byt duvod v digitale sirit Nohu, a bude mozno preklopit MuxA na Mux1. Co potom bude ale delat Noha na BH to mi celkem jasne neni. Zeby rozjela sama prvni vysilac Muxu2? :-). Ten prechod na Mux1 ale bude az po novem roce, tak uvidime Zabrzdenou co nam jeste do te doby ztorpeduje.
 • 15. 3. 2007 10:23

  ABC (neregistrovaný)
  Oceňuji sice tuto pidivýstavku jako aspoň něco v totálním digi informačním vzduchoprázdu, ale zároveň ji považuji v době mezi 10.00-16.00h za téměř zbytečnou. Je to zase tak, aby se koza nažrala (splněný úkol do výkazu činnosti), ale aby se státní úředník zároveň vůbec nemusel zvedat ze židle, a nedejbože nebyl o minutu dřív nebo déle v práci. Normální pracující, kteří by si set top box koupili (asi těžko si ho bude kupovat sotva živořící nezaměstnaný, který denně dochází žebrat o práci na úřad?), se k té výstavce prakticky vůbec nedostanou a brát si kvůli tomu dovolenou nebudou. A těch pár důchodců a dětí jdoucích kolem úřadu to asi zas tak moc zajímat nebude..
  Totální kocourkov.
 • 15. 3. 2007 20:29

  anonymní
  Jen abych nastínil představu, tak tato "nezávislá" informační kampaň prý propaguje např. určité prodejce na letácích, které mají být informativního charakteru a které jsou z čeho asi tak hrazený?předpokládal bych z peněz z nedávného "průhledného" výběrového řízení na informační kampaň v tomto regionu. To jen tak mimo;)Popř. se tam vyskytují další a další zajímavé pochybnosti - nebo spíše soudržnosti - určitých subjektů...ale proč se vlastně divím, to je u nás přeci normální;)