Hlavní navigace

Programový ředitel SRo: Radio_FM v příštím roce zachováme

12. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
12. 10. 2010

Čtvrtý okruh slovenského veřejnoprávního rozhlasu, Radio_FM, se dnes krátce po poledni snažil ubezpečit posluchače, že vysílání této stanice zabezpečí do poslední chvíle. Její vedení tak reagovalo na vyjádření tamního ministra kultury a cestovního ruchu Daniela Krajcera, který uvedl, že stanici tohoto typu nepotřebuje provozovat také veřejnoprávní rozhlas, když už ho nabízejí jiná média.

K TÉMATU: Ministr kultury SR: Skončí Trojka Slovenské televize i Rádio_FM

cif 24 - early cena - média

Zatím se k tomu nebudeme vyjadřovat, protože je to jen tisková konference ministerstva kultury. Neprošlo to přes parlament. Garantuji, že příští rok bude Slovenský rozhlas vysílat s plným počtem programových služeb stejně jako letos. Jaký bude další vývoj veřejnoprávních médií v roce 2012, si netroufnu předpovědět, ale mohu ubezpečit všechny posluchače Radia_FM, že to neznamená jakékoliv ohrození vysílání v nejbližším období, uvedl programový ředitel Slovenského rozhlasu Luboš Machaj.

Zájemci na aktuální téma mohou diskutovat na oficiálním Facebook profilu stanice na adrese: http://www.fa­cebook.com/ra­diofm.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).