Hlavní navigace

První internetová reality show OpenLove

21. 4. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portál Atlas.cz ve spolupráci s vydavatelstvím časopisů pro ženy Sanoma Magazines spouští novou internetovou reality show OpenLove. Od 9. do 30. 5. 2005 bude několik žen svádět lítý online boj o jediného muže. „Je tu nová šance pro všechny posedlé láskou, která však nepřichází. V zábavné, napínavé, erotické a kreativní eshow můžete dokázat svou milostnou kreativitu, svou schopnost o lásku opravdu bojovat a ukázat všem návštěvníkům www.openlove.cz, jak vypadá takové online namlouvání a dobývání…

Portál Atlas.cz ve spolupráci s vydavatelstvím časopisů pro ženy Sanoma Magazines spouští novou internetovou reality show OpenLove. Od 9. do 30. 5. 2005 bude několik žen svádět lítý online boj o jediného muže. „Je tu nová šance pro všechny posedlé láskou, která však nepřichází. V zábavné, napínavé, erotické a kreativní eshow můžete dokázat svou milostnou kreativitu, svou schopnost o lásku opravdu bojovat a ukázat všem návštěvníkům www.openlove.cz, jak vypadá takové online namlouvání a dobývání mužského srdce.“ Opravdu neobvyklá cesta, jak se znemožnit. Jestlipak se přihlásí i doblogující šťastný mladík Robert Němec. Ostatně sám říká: „O lásce se nesmí kecat. Láska se musí žít. Jdu do toho.“ (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor do května 2013 působil jako CEO srovnávače Heureka.cz, předtím pracoval v jablonecké společnosti Miton. Vystudoval Hospodářskou fakultu v Liberci a příležitostně píše svůj blog Oříšek.net.