Hlavní navigace

Rádio Beat míří do nabídky DAB rozhlasu, bude u Teleka a pravděpodobně i RTI cz

Lukáš Polák

Pro Teleko je Rádio Beat vítanou posilou programové nabídky, ze které nedávno zmizelo po třech letech stejně tematicky orientované Gama Rádio.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Rozhlasová stanice Rádio Beat začne vysílat od 1. října v rámci digitálního rozhlasu (DAB) v České republice. Rockový okruh se stane součástí nabídky příbramské společnosti Teleko a pravděpodobně se objeví i v multiplexu západočeské společnosti RTI cz. Podle informací serveru DigiZone.cz už se obě strany na distribuci dohodly před několika týdny, smlouvy se ale podepisovaly teprve nedávno. Nebudu to komentovat. Dokud nemáme podepsanou smlouvu, nebudu tuto informaci potvrzovat, ani vyvracet, řekl nedávno naší redakci Tomáš Řapek ze společnosti Teleko.

AI2020

ČTĚTE TAKÉ: Mostecké Gama Rádio po třech letech odešlo z DAB multiplexu Teleka

Počítám, že stanice se v blízké době v naší nabídce objeví, předběžně jsme se dohodli, uvedl nedávno Michal Kropáček z firmy RTI cz. Pro Teleko je Rádio Beat vítanou posilou programové nabídky. Nedávno byl totiž operátor po třech letech nucen vyřadit rozhlasovou stanici Gama Rádio, která se rozhodla na projektu dále nespolupracovat. Tato stanice je stejně jako Beat rockově orientovanou. Rádio Beat patří do rozhlasové skupiny Radio United, jejíž součástí je mimo jiné i Rádio 1, které je dostupné v nabídce obou zmíněných operátorů, tedy jak Teleka, tak i RTI cz.

Na příchod Rádia Beat už připravuje Teleko na sociální síti
Autor: Facebook společnosti Teleko

Na příchod Rádia Beat už připravuje Teleko na sociální síti Facebook.