Hlavní navigace

Rádio Samson Digital bude vysílat ve více rozhlasových multiplexech

10. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

“Vracíme se rychle tam, kde bývala kdysi Karolína v západních nebo Country rádio ve středních Čechách a jdeme navíc naším, pestřejším směrem,” představuje projekt Jaroslav “Samson” Lenk.

Nejen v multiplexu západočeské společnosti RTI cz, ale i v nabídce příbramského operátora Teleko bude vysílat chystaná rozhlasová stanice Rádio Samson Digital. Serveru DigiZone.cz to sdělil výkonný ředitel stanice Pavel Vorel. Podle jeho slov by se Rádio Samson mělo objevit u obou operátorů nejpozději do 1. ledna příštího roku. Samson Digital má na rozdíl od klasického Samsonu nabídnout více kultury (tipy na koncerty a podobně), a to se zaměřením na celorepublikové publikum. Jediný operátor, který nenabídne vysílání nové rozhlasové stanice, budou České Radiokomunikace.

MM AI t

K TÉMATU: Digitální Radio Samson už si vybralo operátora, u kterého bude vysílat

Vracíme se rychle tam, kde bývala kdysi Karolína v západních nebo Country rádio ve středních Čechách a jdeme navíc naším, pestřejším směrem, představuje projekt na jeho webových stránkách hudebník a jednatel programu Jaroslav “Samson” Lenk a doplňuje: Není přece možné, aby muzika, která se hraje po všech klubech a pódiích v republice, která patří mezi nemasověji a nejvytrvaleji poslouchané, jaksi cudně z českého éteru vymizela, dodává. Licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) získalo Rádio Samson Digital v polovině září. Signálem by mělo pokrývat okolo 50 % populace.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).