Hlavní navigace

České Radiokomunikace se zaměří na rozhlasové a televizní vysílání

17. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
17. 9. 2009

Největší operátor zemského analogového a digitálního vysílání, společnost České Radiokomunikace, která působí i v oblasti telekomunikačních služeb uzavřela strategickou dohodu s mobilním operátorem T-mobile, kterému přenechá divizi maloobchodních telekomunikačních služeb. České Radiokomunikace se plně zaměří na své klíčové oblasti podnikání – vysílací služby a telekomunikační služby pro firemní zákazníky, čímž naplňují svou vizi předního infrastrukturního operátora. Obě společnosti o tom informovaly v tiskové zprávě.

T-Mobile odkoupí část podniku Českých Radiokomunikací s maloobchodními telekomunikačními službami. Vzájemná dohoda ještě podléhá schválení ze strany Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Rozhodli jsme se prodat část podniku, která poskytuje maloobchodní telekomunikační služby společnosti T-Mobile, abychom se mohli plně soustředit na klíčové oblasti našeho podnikání – televizní a rozhlasové vysílání a vysílací infrastrukturu včetně velkoobchodu a poskytování telekomunikačních služeb korporátním zákazníkům. Naší vizí je být nadále předním expertním partnerem a dodavatelem špičkových služeb v oblasti analogového a digitálního vysílání a poskytovat efektivní síťovou infrastrukturu velkoobchodním zákazníkům a konvergentní síťová řešení firemním zákazníkům, uvedla Jane Hannah, generální ředitelka Českých Radiokomunikací.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).