Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ředitel Šámal zachránil televizi Z1, majitel ji nezavře od anonym - .... podlě mě je divákům šumafuck, kdo vede...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 12. 2009 20:55

  bez přezdívky
  .... podlě mě je divákům šumafuck, kdo vede jakou televizi pro ně je hlavní obsah a dostupnost a z tohoto pohledu mě osobně obsah za mrnky zajímal do té míry, že tam byly některé pořady, které mě braly, když tam byla barbora tachecí tak jsem sledoval téměř pravidelně atd. teď za šámala už o tento kanál nezavadím ... holt mám na satelitu mnohem širší výběr a hlavně na to nemám čas kvůli vytíženosti jinými věcmi :-) a co se týče dostupnosti, tak tam skutečně došlo k menšímu zlepšení na sušicku a v jižních čechách a abych nezapomněl po navýšení výkonu samozřejmě také v severozápadních čechách, nicméně vzhledem k tomu, že jsem ze severní moravy, tak je mi to houby platné, proto mám satelit ... a tam o tento kanál vážně nezavadím ... ale nevím jak jiní no ... hlavně ti s DVB-T tam ta nabídka je tak mizerná, že věřím, že tam o to někdo zavadí ... no přeju Z1 hlavně, aby přežila v DVB-T, protože podle mě spoléhat na satelitní diváky je jako spoléhat, že na štědrý den ztroskotám v závěji :-)))
 • 9. 12. 2009 7:04

  bez přezdívky
  Mne zase naopak B.T., značně to odpudivý tvor, který má na svědomí, naprosté zničení ČRo 1 Radiožurnálu, odpuzoval a iritoval na tolik, že to byl jeden z hlavních důvodů, nespouštění toho kanálu. Nyní, když tam již nestraší a nedělá ostudu, se svou nesmyslnou arogancí a hysterickou afektivitou, tak mne pochopitelně už neodpuzuje a mohu tedy, ten kanál pustit bez obav, že tam na ni narazím a že se pozvracím. Tak že pro někoho nevýhoda, že tam není, pro jiného výhoda, že tam není.