Hlavní navigace

Reportéra Primy Kasnara napadl útočník, způsobil mu mimo jiné otřes mozku

31. 7. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kasnara po útoku okamžitě zastihly zdravotní problémy. „Motala se mi hlava, měl jsem mžitky před očima a zvracel jsem,“ popsal v tiskové zprávě, kterou Prima včera zveřejnila.

Trestní oznámení proti muži, který napadl reportéra FTV Prima Jaroslava Kasnara, chystá podat provozovatel stanic Prima. Oznámil to jeho mluvčí David Vaníček. Kasnar se nedostal k útočníkovi náhodou. Šlo o muže, který odevzdal bezdomovcům na pražském Václavském náměstí vlastní dítě a zmizel. Policie ho následně zadržela a reportér Primy byl tím, který dění pro diváky reportoval. Místo odpovědi na své otázky se ale dočkal Kasnar pouze fyzického útoku.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Tváře Primy Leoš Mareš a Libor Bouček odmoderují barmanskou show na ČT 1

Nejdřív na mě zaútočil verbálně, ale přestože měl pouta na rukou, tak se napřáhl a koženou taškou, kterou v rukou držel, mě ještě silně udeřil do hlavy, popsal incident v tiskové zprávě Primy reportér Jaroslav Kasnar, který podle svých slov trpí asi dvouminutovým výpadkem paměti. Reportáž však i přes vzniklé zdravotní problémy dokončil. Následné zdravotnické vyšetření potvrdilo, že Kasnar utrpěl otřes mozku a má pohmožděnou krční páteř. Motala se mi hlava, měl jsem mžitky před očima a zvracel jsem, upřesnil.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).