Hlavní navigace

Robin Hood na Primě propadl. Více táhlo i pásmo o Masarykovi na ČT 2

9. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

9. 3. 2010

Má to být jeden z hlavních programových taháků letošního jara, úvodní díl castingové reality show Robin Hood – Cesta ke slávě se ale televizi Prima nepovedl. V nedělo večer jej sledovalo pouze 283 tisíc dospělých diváků (3,2 procenta) a Primu si během tohoto pořadu zapnulo v průměru jen sedm procent diváků, kteří zrovna trávili čas u televize.

K TÉMATU: Prima začne vysílat na jaře castingovou show Cesta ke slávě

cyber-obecný tip

Prima nasadila Robina Hooda do nejlukrativnějšího vysílacího času od 20 hodin, takže se utkal s premiérovým dílem páté řady seriálu Pojišťovna štěstí na Nově, nedělním televizním filmem Na vlky železa na ČT 1 a s tematickým večerem Hledání Masaryka na ČT 2. Ani jednu ze jmenovaných televizí ale Prima neporazila, Robin Hood dosáhl dokonce horší sledovanosti než pásmo o Masarykovi na ČT 2.

Zatímco reality show Robin Hood na Primě sledovalo zmíněných 283 tisíc dospělých diváků, večer na téma Hledání Masaryka na ČT 2, který běžel ve stejnou dobu, upřednostnilo 336 tisíc diváků. Film Na vlky želena na ČT 1 vidělo ve stejný čas 964 tisíc dospělých diváků a seriál Pojišťovna štěstí na Nově dokonce 1,8 milionu diváků starších patnácti let. Vyplývá to z výsledků elektronického měření sledovanosti, které má server DigiZone.cz k dispozici.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.