Hlavní navigace

Názory k článku Rok 2011 v pozemní digitalizaci? Krachy i starty televizí a mnoho dalšího

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 12. 2011 11:48

    Jardys
    Pamatuji si minule názory na přelomu minulého roku, jak se tady psalo, že už nebude tolik aktualit, když se vše chílí ke konci. Naopak si myslím, že tento rok měl hodně aktualit, jako nejzásadnější považuji ukončení vysílání Z1 a Public i když se to možná dalo čekat. Jako nejzajímavější považuji projekt Očko, v této TV se opravdu už nevyznám. Narážím na informaci o vstupu do celoplošného vysílání v muxu 3, dle mě je toto jen reklama na zviditelnění, protože kdyby plánovali opět vstoupit a celoplošně vysílat, tak nebudou vyhledávat regionální mux třeba ted RTV, (v listopadu bychom chtěli začít test vysílání v muxu 3 a na nový rok ostrý provoz, jednání pokračujou) takto nějak to bylo uvedeno. :-)

    Myslím, že i další rok bude hodně nabitý, plánuje se start menších TV a doufejme, že naplní mux 3, tak i ČT plánuje dětský kanál. Dále tu máme velké sportovní akce kde chtějí radiokomunikace využít propagaci HD na dvb-t2 a v neposlední řadě se snad vyřeší otázka muxu 4.

    Přeji digizone v novém roce hodně aktualit a hezkých článku, rád si je tady zase budu číst a někdy i prohodit pár vět. Díky.