Hlavní navigace

S jasnou profilací kanálů Primy nastaly i změny v její organizační struktuře

10. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
10. 1. 2012

K několika změnám v organizační struktuře přistoupila od 1. ledna 2012 společnost FTV Prima, která je vlastníkem licence druhé nejsledovanější komerční televize v zemi, Prima family. K tomuto kroku přistoupila firma mimo jiné proto, co již dříve avizovala – své kanály chce jasně profilovat. Prima family bude zaměřena na rodinu, Prima Cool na mladé muže a Prima love naopak na ženy.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima family skutečně odstartuje na Nový rok. Další kanály prý posílí

Oddělení vlastní tvorby a rozvoje nových formátů se bude dělit na tým dramatické tvorby a tým zábavní tvorby. Týmy povedou šéfproducenti Šárka Baborovská a Pavel Turner. První z nich se bude zabývat zejména seriálovou tvorbou, druhý bude zaměřený spíše na pořady typu reality show a zábavné pořady. Kromě vlastní tvorby zaznamená změnu i oddělení marketingu. Nově vzniká pozice šéfa PR oddělení, kterou zaujme Marek Winkler, uvedla při této příležitosti Prima v tiskové zprávě.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Prima family je už zase před ČT 1, dostala se na hodnoty zpřed Vánoc

Pavel Turner působí v zábavním průmyslu již deset let. Je absolventem Ježkovy konzervatoře a právnické fakulty ZČU Plzeň. V roce 1996 začal pracovat pro Bonton a. s. a postupně prošel různými manažerskými pozicemi v hudebních vydavatelstvích Universal Music a Sony Music. Pro Sony Music vedl poslední tři roky koncertní agenturu Silver Sound Management. Marek Winkler má zkušenosti z PR jako mluvčí dnes již neexistující Top TV, působil na stejné pozici i pro první řadu reality show VyVolení. Na Primě působil i jako externí dramaturg a redaktor.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).