Hlavní navigace

Samsung a Digi CZ nabízejí společnou akci, k nové televizi dostanete sportovní balíček na půl roku

1. 7. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Samsung
Programový balíček Sport získají diváci na šest měsíců zdarma, pokud si nejpozději do tří měsíců od zakoupení televizoru nebo monitoru s TV tunerem značky Samsung objednají i služby Nové Digi TV.

Akce se koná od 1. července do 31. prosince 2016 a platí jak pro nové, tak pro stávající zákazníky Nové Digi TV, pokud nemají zakoupený balíček Sport nebo Maxi. Stačí jen při objednávce služeb Digi TV předložit doklad o zakoupení televizoru nebo monitoru na území České nebo Slovenské republiky. Podmínkou pro získání balíčku Sport na šest měsíců zdarma pro nové zákazníky je uzavření smlouvy na služby Nové Digi TV na dva roky.

PSALI JSME: Jaká je satelitní služba Digi TV po svém restartu? Podívali jsme se na její přijímač

Po uplynutí šesti měsíců bude balíček Sport dále účtován podle stávajících tarifů, nebo jej zákazník přestane využívat. Podrobnosti o sportovním obsahu na Digi TV a její programové nabídce jsou k dispozici na speciální microsite. Zájemci o společnou nabídku Digi TV a televizí Samsung se mohou dozvědět více i na zákaznické lince 533 427 533.

PODROBNĚJI: Novinky u Samsungu – SUHD, HDR 1000 a nový ovladač Smart Control

Digi TV nabízí v balíčku Sport desítku sportovních kanálů, z toho pět v HD rozlišení. Společně se základním balíčkem, který zákazník dostává automaticky při objednání Nové Digi TV, má tak k dispozici sedmnáct kanálů se sportovním obsahem z celkových osmdesáti. Pouze na kanálech Digi TV bude od nové sezony k vidění anglická Premier League, druhá anglická liga Sky Bet Championship a nejvyšší španělská La Liga. Exkluzivně bude také Digi TV nabízet přenosy závodů mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix.

Content tip EARLY

K TÉMATU: Anglická Premier League od nové sezóny pouze u Digi TV

Vedle exkluzivního fotbalového a sportovního obsahu, který jiné televize nesmí a nemohou na území České republiky nabízet, lze na Digi TV sledovat i další fotbalové soutěže a sportovní události běžné i u jiných operátorů, a to bez příplatků. Sportovní fanoušci tak můžou vidět přenosy z mistrovství Evropy, vybraná utkání Ligy mistrů včetně finále, vybraná utkání Evropské ligy, také zápasy Bundesligy, Synot ligy, ale i francouzské a italské fotbalové ligy.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).