Hlavní navigace

Satelitní operátor Skylink opět hledá možnosti, jak nalákat klienty na vyšší balíky

19. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Noví zákazníci mohou za určitých podmínek dostat jako vánoční bonus balíček HBO Standard se službou HBO GO a balíček Mixbox se službou Filmbox Live na 2 měsíce.

Satelitní operátor Skylink přichází přibližně dva měsíce před vánočními svátky s promo akcí, která si klade za cíl propagaci placených balíků. Pro stávající zákazníky satelitní televize Skylink, kteří si v období od 15. října do 31. prosince předplatí kterýkoliv základní balíček na 6 nebo 12 měsíců, je letos připraven vánoční bonus v podobě předplatného balíčku Mixbox s programy Filmbox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FightBox HD, DocuBox HD a EroXXX HD včetně služby Filmbox Live až na 12 měsíců zdarma.

MMF tip early

ČTĚTE TAKÉ: AXN už nebude v nabídce Skylinku, operátor se nedohodl s jeho provozovatelem

Noví zákazníci, kteří si pořídí a zaregistrují satelitní kartu Skylink v období od 15. října do 31. prosince a předplatí si na ní některý ze základních balíčků Skylink nejméně na 3 měsíce, dostanou jako vánoční bonus balíček HBO Standard se službou HBO GO a balíček Mixbox se službou Filmbox Live na 2 měsíce. Skylinku v posledních týdnech roste konkurence zejména v podobě satelitní televize Nová Digi CZ. Od 1. října se Digi TV představila s novou programovou nabídkou včetně několika programů ve vysokém rozlišení (HD).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).