Hlavní navigace

Satelitní operátor Skylink opět hledá možnosti, jak nalákat klienty na vyšší balíky

Lukáš Polák

Noví zákazníci mohou za určitých podmínek dostat jako vánoční bonus balíček HBO Standard se službou HBO GO a balíček Mixbox se službou Filmbox Live na 2 měsíce.

Doba čtení: 1 minuta

Satelitní operátor Skylink přichází přibližně dva měsíce před vánočními svátky s promo akcí, která si klade za cíl propagaci placených balíků. Pro stávající zákazníky satelitní televize Skylink, kteří si v období od 15. října do 31. prosince předplatí kterýkoliv základní balíček na 6 nebo 12 měsíců, je letos připraven vánoční bonus v podobě předplatného balíčku Mixbox s programy Filmbox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FightBox HD, DocuBox HD a EroXXX HD včetně služby Filmbox Live až na 12 měsíců zdarma.

ČTĚTE TAKÉ: AXN už nebude v nabídce Skylinku, operátor se nedohodl s jeho provozovatelem

Noví zákazníci, kteří si pořídí a zaregistrují satelitní kartu Skylink v období od 15. října do 31. prosince a předplatí si na ní některý ze základních balíčků Skylink nejméně na 3 měsíce, dostanou jako vánoční bonus balíček HBO Standard se službou HBO GO a balíček Mixbox se službou Filmbox Live na 2 měsíce. Skylinku v posledních týdnech roste konkurence zejména v podobě satelitní televize Nová Digi CZ. Od 1. října se Digi TV představila s novou programovou nabídkou včetně několika programů ve vysokém rozlišení (HD).

Našli jste v článku chybu?