Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Satelitní operátoři shrnuli své výhrady k plánované podobě přechodu na DVB-T2 od Martin Hájek - Dobrý den. Obvykle se diskuzí účastním jednou za...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 7. 2018 7:40

  Martin Hájek (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Dobrý den. Obvykle se diskuzí účastním jednou za kolik? Ano. Jednou za 10 let. Obvykle pod přezdívkou. Obvykle slušně. Ale po přečtení tohoto článku publikují pod svým plným jménem a je mi jedno, zda můj názor smažete. Ale slušných slov se mi dostávat nebude. Jen jedno napíši. Nanasytná NOVA a PRIMA. Peněz dostali plno a nejsou schopni v DVB-T2 pustit všem, kteří si kupovali nové TV a set-top-boxy HD vysílání? To je špatnost číslo jedna. Opět se ukázala česká povaha a neschopnost. A opět jsme bruselštější než Brusel. A je to pořád dokola. Ti nahoře se napakují a mi dole vše zaplatíme a budeme držet pusu. A když ne, tak nám to jejich rádoby odborníci tak úžasně vysvětlí, že jim to spolkneme i s navijákem. A opět vše tiše přetrpíme. Zlatá Skandinávie. A ve výsledku se to vše děje kvůli internetu mobilních 5G operátorů. A ti nám dají v rámci Evropy opět nejskvělejší a samozřejmě ve "specifickém" českém prostředí, jak rádi mobilní operátoři píší, také super předražené služby. Mám opět na dlouho o čem přemýšlet a mám dost.

 • 10. 7. 2018 14:20

  bez přezdívky

  Nova a Prima jsou komerční stanice a je čistě jejich věc, jestli někomu nabídnou HD bez poplatku nebo za poplatek. Opravdu není povinnost je sledovat, natož platit, když člověk sám nechce.