Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Satelitní operátoři shrnuli své výhrady k plánované podobě přechodu na DVB-T2 od Nešťastný divák - Tak jsem si zakoupil setobox na dvbt2 a...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 7. 2018 15:13

  Nešťastný divák (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Tak jsem si zakoupil setobox na dvbt2 a zjistil jsem, že v HD jsou tam jen kanály České televize. To mi v debatách, které jsem dříve četl o přicházejícím přechodu uniklo. Myslím, že nikde v kampaních se o tom nikdo nezmiňoval. Fajn, setobox jsem vrátil a zakoupil jsem si android tv krabičku na příjem internetové televize, abych už konečně měl všechny programy v HD. Nejdříve jsem vyzkoušel Lepší TV a pak KUKI. V obou případech se stejným výsledkem. Obraz, i když je deklarován jako HD, je hnusný! Nejen, že není ve full HD, ale vykradená je i obrazová frekvence, což má za následek nepřirozený trhavý pohyb. Když si pustím film na starém DVBT v SD kvalitě, zpravidla je to lepší, než to tzv. HD u internetových televizí. Je to hnus velebnosti! Všichni se nás snaží obelhat, obrat o peníze a nabídnout co možná nejméně. Většina televizí, která se dnes prodá je už ve 4K, ale bohužel to, co nám do nich cpou poskytovatelé je k pláči.

 • 9. 7. 2018 18:03

  ip (neregistrovaný) ---.cust.sloane.cz

  Není IPTV jako IPTV. Například HBO GO lze konzumovat právě v MPEG4 HEVC 1080p a kvalitka je velmi dobrá. Je na to potřeba ale přijímač toho schopný, jinak se to downgraduje na obyčejný MPEG4.

 • 9. 7. 2018 15:42

  Martin P.

  To že je velice slabá nabídka by šlo říci i stručněji bez nutnosti si vymýšlet takový příběh.

  Hlavní fakt se kterým musíte pracovat výrobci televizí a HD obsahu ani zobrazovací elektroniky to nedělají pro tak ekonomicky slabou zemi jako je Česko. Opravdu žádnou 4K televizi nedělají jen pro občany ČR, ale pro země které jim dají vydělat několika násobky.

  A jak už tu bylo v brečících a nářcích na téma obsah a cena Netflixu pro ČR tolik lidí ochotných platit tu není jen na webu sou víc uřvaní než mlčící většina.