Hlavní navigace

Sedmidenní zpětné zhlédnutí pro všechny zákazníky UPC Horizon

Autor: UPC
Bohumil Herwig

UVNITŘ FOTOGALERIE – Funkci Zpětného zhlédnutí budou moci nově od příštího týdne využívat i ti zákazníci UPC, kteří mají doma HD DVR Mediabox.

Doba čtení: 2 minuty

Funkce byla doposud k dispozici například u mobilní televize Horizon Go či boxu HD Mediabox, nyní půjde sledovat pořady zpětně po dobu až sedmi dnů i na HD DVR Mediaboxech, kterých je u nás více než 40 000. Divák si tak bude moci i zde pořad přehrát od začátku nebo v něm jednoduše přetáčet a nalézt místo, u kterého sledování přerušil.

Zpětné zhlédnutí bude pro HD DVR Mediabox k dispozici od příštího týdne, a to pro 48 televizních stanic s nejvyšší sledovaností. Práce s ním má být opět velice jednoduchá. Stačí si v programovém průvodci vyhledat jakýkoliv zmeškaný pořad označený ikonou pro zpětné sledování a spustit ho. Vše by se tedy mělo ovládat podobně jako na mobilu či ve webovém prohlížeči. To ostatně i vidíte v připojené fotogalerii právě z mobilního telefonu.

K TÉMATU: Počet česko-slovenských předplatitelů kabelové televize UPC se blíží sedmi set tisícům

HD programy České televize dostupné i v UPC Horizon

Content

Od 16. března bude sedmidenní zpětné zhlédnutí zpřístupněno i klientům s HD DVR Mediaboxy, čímž se tato oblíbená funkce stane přístupnou pro všechny zákazníky interaktivní televize Horizon. Tímto počinem, který je výsledkem neustálých investicí Liberty Global, mateřské společnosti UPC, reagujeme na reálné potřeby zákazníků a pokračujeme ve snaze ještě více jim zpříjemnit a zjednodušit sledování televize. Svůj oblíbený pořad teď klienti mohou zhlédnout kdykoli jim to vyhovuje, bez ohledu na to, zda byl odvysílán před hodinou, nebo před týdnem. Navíc se nemusí vázat na televizi, svůj oblíbený pořad mohou sledovat i na tabletu, mobilu či notebooku, uvedl Martin Miller, generální ředitel UPC Česká a Slovenská republika.

V uplynulém období mj. UPC rozšířila nabídku mobilní televize Horizon Go na celkem 125 kanálů, z toho 60 v HD, a také neustále vylepšuje nabídku videotéky MyPrime. V ní je momentálně více než 2000 filmových a seriálových titulů.

Našli jste v článku chybu?