Hlavní navigace

Názory k článku Prozatímní šéf Českého rozhlasu: Vybírat poplatky externě? Nemravné!

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 10. 2010 11:45

  bez přezdívky
  No někdo nemravně vyhazuje peníze, tím, že si vydržuje jakéhosi podivného výběrčího.

  Jiný si zase vydržuje více stanic, nežli na kolik má. Nedbá na to, že se jejich vysílání doubluje a konkuruje samo sobě.

  Moderní nové stanice není schopen dostat na FM a staré dávno vyčpělé kočkopsy podporuje.

  Těžké posusování, kdo z nich je větší nemrava.

  Ale vysílání ČT je modernější, nežli vysílání ČRo.
 • 15. 10. 2010 14:42

  K-A-R-L-O-S
  Moje otázka zní která nemravnost je větší a to Nemravnost E2 vs nemravnost ČRo,takže ti budou tak nemravní,jak E2 pískne,nevěřím že současný prozatimní v ČRo něco změní,proč taky když tak hezky přitakává k soukromníkům,hold dobří kamarádíčci =DDD
  PS:pro to evidentní zrušení všeho co E2 evidentně leží v žaludku,třeba ta NEudělená licence satelitního radio vysílání rádia COUNTRY to je jeden z mnoha ledovců :)
 • 15. 10. 2010 20:18

  bez přezdívky
  Nemyslím si, že nyní má E2 potažmo Lagardere až takový vliv. Oni stáli za první devastací českého FM. Jistě poškodili evidentně ČRo. Dostali spoustu lukrativních frekvencí. Byla jim tolerována celoploška i když odporovala tehdejším zákonům v ČR./ Ty byly později změněny, takže už neodporuje./ Ale to šlo o první RRTV. Ty další už je rádi neměly. Ještě stačila E2 odstřelit Triangl a pak jejich spojení s RRTV zkončilo. Současná Lagardere na tom není dobře. Tedy soudila se právě kvůli 4 frekvencím s RRTV roky. Nedostali x krát pro jejich rádio Bonton a nedostali a do dnes se jim nepodařilo nastartovat jejich rádio PRO.

  Takže pro koho hraje současná RRTV. Zdá se, že především pro jistého Pařízka. Povolení nesmyslů zvané Dálnice , poškození Contry rádia v Brně. Poškození rádia Haná v Brně, vše ve prospěch jmenovaného. Neustále příděly pro jeho Radio Čas Rock i když tato mutace zatím ani nevysílá. A už dostaly 3 frekvence !!! A z tím je poškozován i Beat. Atd.

  No a ten druhý jejich kůň zdá se jsou Media Bohemia. A tam může být ta souvislost s Country rádiem. tedy, že se zdržuje sat licence díky jejich Blaníku.
  Viz. neustále udělování dalších Hitrádií a Fajnrádií, tolerance Radia Magic které vysílá v rozporu s licencí, opět Brno.

  Takže zatím co první RRTV opravdu nadržovala Lagardere. Tedy E2,F1 atd.
  Současná je má evidentně na háku a chová se k nim jako ke každému.
  Zdá se ale, že nesmyslně protěžují Pařízka a Media BVohemia.
  Protože tyto 2 různé firmy dostávají jiný metr nežli ostatní.