Hlavní navigace

Seznam přestěhoval část zaměstnanců do nové budovy

Martin Vyleťal

Část zaměstnanců Seznamu si začíná zvykat na nové pracovní protředí. Seznam je přesunul do nově otevřené budovy na pražském Smíchově. Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz Palác Křižík 2 – recepce. Palác Křižík 2 se nachází v Radlické ulici číslo 10, jen pár desítek metrů od původního sídla Seznam.cz v Paláci Křižík 1 a je s ním propojen průchodem. Nová budova je vyhrazena výlučně pro potřeby zaměstnanců Seznam.cz. Těch se do budovy nastěhovalo téměř 500 s tím, že budova je jich schopna pojmout ještě…

Doba čtení: 1 minuta

Část zaměstnanců Seznamu si začíná zvykat na nové pracovní protředí. Seznam je přesunul do nově otevřené budovy na pražském Smíchově.

Palác Křižík 2 - recepce.
Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz

Palác Křižík 2 – recepce.

Palác Křižík 2 se nachází v Radlické ulici číslo 10, jen pár desítek metrů od původního sídla Seznam.cz v Paláci Křižík 1 a je s ním propojen průchodem. Nová budova je vyhrazena výlučně pro potřeby zaměstnanců Seznam.cz. Těch se do budovy nastěhovalo téměř 500 s tím, že budova je jich schopna pojmout ještě další zhruba stovku. Seznam má budovu v pronájmu.

Každé z pater je rozděleno na dva open-space prostory o rozloze 600,  respektive 300 m2. Zaměstnanci mají k dispozici dvě slunné zatravněné střešní terasy, vlastní posilovnu, a horolezeckou stěnu s 900 úchyty. Relaxovat však mohou i u stolního fotbálku, šachových stolků či na lehátkových fatboyích.

Palác Křižík 2 - relax zóna.
Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz

Palác Křižík 2 – relax zóna.

Nová budova je určena zejména pro technické pracovníky, vývojáře, školící pracovníky, marketing a vedení společnosti.

Seznam si ponechal pronajaté i některé prostory v Paláci Křižík 1. Zůstala v něm část zaměstnanců obchodního oddělení. Firma počítá s tím, že prostory v Paláci Křižík 1 postupně zrekonstruuje. 

Další fotografie nového sídla Seznamu najdete například na serveru Connect.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?