Hlavní navigace

Seznam přestěhoval část zaměstnanců do nové budovy

14. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Část zaměstnanců Seznamu si začíná zvykat na nové pracovní protředí. Seznam je přesunul do nově otevřené budovy na pražském Smíchově. Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz Palác Křižík 2 – recepce. Palác Křižík 2 se nachází v Radlické ulici číslo 10, jen pár desítek metrů od původního sídla Seznam.cz v Paláci Křižík 1 a je s ním propojen průchodem. Nová budova je vyhrazena výlučně pro potřeby zaměstnanců Seznam.cz. Těch se do budovy nastěhovalo téměř 500 s tím, že budova je jich schopna pojmout ještě…

Část zaměstnanců Seznamu si začíná zvykat na nové pracovní protředí. Seznam je přesunul do nově otevřené budovy na pražském Smíchově.

Palác Křižík 2 - recepce.
Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz

Palác Křižík 2 – recepce.

Palác Křižík 2 se nachází v Radlické ulici číslo 10, jen pár desítek metrů od původního sídla Seznam.cz v Paláci Křižík 1 a je s ním propojen průchodem. Nová budova je vyhrazena výlučně pro potřeby zaměstnanců Seznam.cz. Těch se do budovy nastěhovalo téměř 500 s tím, že budova je jich schopna pojmout ještě další zhruba stovku. Seznam má budovu v pronájmu.

Každé z pater je rozděleno na dva open-space prostory o rozloze 600,  respektive 300 m2. Zaměstnanci mají k dispozici dvě slunné zatravněné střešní terasy, vlastní posilovnu, a horolezeckou stěnu s 900 úchyty. Relaxovat však mohou i u stolního fotbálku, šachových stolků či na lehátkových fatboyích.

Palác Křižík 2 - relax zóna.
Autor: Pavel Šinágl, Seznam.cz

Palác Křižík 2 – relax zóna.

Nová budova je určena zejména pro technické pracovníky, vývojáře, školící pracovníky, marketing a vedení společnosti.

Seznam si ponechal pronajaté i některé prostory v Paláci Křižík 1. Zůstala v něm část zaměstnanců obchodního oddělení. Firma počítá s tím, že prostory v Paláci Křižík 1 postupně zrekonstruuje. 

MM socky3

Další fotografie nového sídla Seznamu najdete například na serveru Connect.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.