Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku SIPVZ na rozcestí? od Jiří Chvojka - Vazeny pane redaktore! Chapu, ze se nase nazory rozchazeji...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 9. 2002 18:09

  Jiří Chvojka (neregistrovaný)
  Vazeny pane redaktore!
  Chapu, ze se nase nazory rozchazeji v rade vec, napriklad v hodnoceni Vasi a me prace, ale co je moc, je prilis. V Krucemburku na ZS jste nebyl, o programu nic nevite a dokonce ani nemate zadne prime svedectvi, jak to s tim udajnym prehlizenim pani ministryne bylo.
  Podle schvaleneho programu mela pani ministryne, ktera prijela s hodinovym zpozdenim, po privitani managementem skoly projit celou budovu v te dobe rekonstruovanou, mela slavnostne otevrit ucebnu, pritom pronest projev a pote si spolu se zastupci kraje a mistni samospravy (a samozrejme lidi ze skol) poslechnout prezentaci svych podrizenych o zpusobu rizeni projektu, zastupcu GD o organizaci prace a o dosavadnim pokroku projektu a zastupcu Generalniho auditora o kontrole projektu.
  Nove vedeni MSMT se tak melo o projektu dozvedet co nejvice. Program mimo jine i z tohoto duvodu osobne schvalili odpovedni pracovnici z noveho sekretariatu pani ministryne.
  To, ze pani ministryne pri "prestrizeni pasky" nepromluvila, mi zkomplikovalo urizeni cele akce, takze jsem ji dal slovo jeste na zaver. V te dobe uz bylo v mistnosti skoro 40 stupnu, takze pan Menschik z Lidovek mel mozna pocit sporu nebo nejasnosti, ale tak to rozhodne nebylo.
  Takze, vice faktu, mene osobnich a nepravdivych nazoru.

  Vas vzdy neoblibeny
  Jiri Chvojka
  GoodCom, s.r.o.
 • 30. 9. 2002 1:02

  Jan Faistaver (neregistrovaný)
  No já nevím, pane Chvojko, jakou diagnozu na Váš stav použít, nejspíš rozdvojení osobnosti. Fopá (česky: průser) kterého jste se vůči paní ministryni dopustil, je neuvěřitelné a doufám, že po této ukázce absolutní neprofesionality i obyčejné lidské hlouposti si nikde v PR už neškrtnete.

  Nepřipomíná Vám to náhodou podobný trapas při debatě v ACOLU, svolané p.Horákem, o které se psalo na České škole, a kde jste si vesele lebedil na poslední volné židli a vůbec Vás nevzrušovalo, že zpravodajka ČTK stojí a nemá si kam sednout ??

  Jste prostě dřevo, ale díky indošloufíkům máte pocit, že otáčíte kolem dějin. Jo, jó, takových už tu bylo .....