Hlavní navigace

Skype 3.6 podporuje video ve VGA rozlišení

16. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vyšla finální verze VoIP klienta Skype 3.6 pro Windows, která přináší námi již avizované propojení s komunitním serverem MySpace a jeho komunikačním klientem. Vedle toho se propojují i uživatelské profily u služby Skype a na serveru MySpace. Další novinkou je podpora HQ videa (640×480 pixelů, 30 FPS), čili videochat může probíhat ve větší obrazové kvalitě, tedy pokud uživatel má příslušný hardware (dvoujádrový procesor Intel, webkameru Logitech, upload alespoň 380 kbit/s). Taky byla vylepšena…

Vyšla finální verze VoIP klienta Skype 3.6 pro Windows, která přináší námi již avizované propojení s komunitním serverem MySpace a jeho komunikačním klientem. Vedle toho se propojují i uživatelské profily u služby Skype a na serveru MySpace.

Další novinkou je podpora HQ videa (640×480 pixelů, 30 FPS), čili videochat může probíhat ve větší obrazové kvalitě, tedy pokud uživatel má příslušný hardware (dvoujádrový procesor Intel, webkameru Logitech, upload alespoň 380 kbit/s). Taky byla vylepšena kvalita hovorů na pomalém internetovém připojení a došlo k úpravám, aby video mezi uživateli na rychlém a pomalém internetovém připojení bylo stabilnější.

Z menších změn a novinek stojí za zmínku zrychlení přenosu souborů, aktualizovaný plug-in pro Internet Explorer, aktualizovaný Správce doplňků a zobrazování avataru z MySpace v síti Skype. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).