Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Slovenská televize výrazně upravila grafiku a změnila svá loga od anonym - Ti Češi to pak taky zvládali dost dobře...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 3. 2012 18:28

  bez přezdívky
  Ti Češi to pak taky zvládali dost dobře chvíli: jingly s deštníky, létajícími lidmi, tváře Primy na letních loukách, sněhové královny atd. Ale postupně se na to úplně vykašlali, začalo se šetřit a jen se zvláštně hraje s logem. Nehledě na to, že je březen a pořád mají vánoční znělky.
 • 1. 3. 2012 15:00

  Zbyněk Nešpor
  Jojo, presne tak. Slovaci umeli grafiku vzdycky mnohem lepe. Staci se podivat na JOJ, skvela PLUSKA. STV se timto v grafice posunula hodne dopredu. Krasny font, cistota, barvy! Pastva pro oci (aspon pro me) :)

  Prima se podle me mela drzet francouzu, prijde mi, ze ty ceske nasledne grafiky jsou nic moc (nedavne 3D napisy apod...). Tim samozrejme nemyslim COOL a LOVE, tam je to the best! Taky o tom svedci oceneni (tusim na PROMAXu).
 • 1. 3. 2012 12:08

  bez přezdívky
  Krásný to mají, fakt hodně. Kromě toho písma pro nadpisy pořadů v grafice to mají čisté, moderní. STV byla vždycky v grafice na Slovensku nejhorší, teď to dohnala. Samozřejmě třeba na JOJ to pořád nemá, ale zase si asi veřejnoprávní televize musí udržet určitý klidnější přístup. Grafika pro STV1 je hodně podobná nápadům francouzské firmy DreamOn, od kterých měla grafiku po posledním velkém upgradu Prima, dokud pak jen nepřevzala koupený koncept a nenechala to dělat Čechy. Každopádně Prima za to tenkrát dost mastně zaplatila, STV to měla od nějaké slovenského grafika a výsledek je skoro stejný. Chválím ten nápad s dvojtečkou před číslem, konečně se STV v této oblasti probudila!