Hlavní navigace

Slovenský program Živa přestal vysílat

11. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 11. 2011

Komerční kanál Živa, který se u našich východních sousedů specializoval na audiotextové služby, už několik dní nevysílá. Všiml si toho server Mediálne.sk. Stanice 21. září zmizela ze satelitu Thor, nyní není dostupná ani u operátorů, které měl web možnost prověřit, a její stream zmizel taktéž z internetových stránek na adrese http://www.tvzi­va.sk/. Ty však nic o konci vysílání neříkají.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Televize Živa už několik dní opět nevysílá na satelitu

Živa je po Empatii, která ještě nevysílá, další slovenskou televizí, nad jejímž fungováním zůstává rozum stát. Program se v minulosti nejprve jmenoval Nautik, později Televízo a jeho nejnovější označení bylo Živa. Ačkoliv se původně měla stanice orientovat výhradně na pořady, které nějakým způsobem souvisejí s vodou (dokumenty, vzdělávací pořady a podobně), v posledních letech už nešlo o nic jiného, než jsou audiotextové služby – věštění a interaktivní hry. Stanice už několikrát přerušila svou distribuci, aby se do éteru opět vrátila. Program také nikdy nezahájil slibované šíření v rámci DVB-T.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).