Hlavní navigace

Slovník portálu Seznam.cz doznal řady změn

Jiří Macich ml.

Česká portálová jednička Seznam.cz uvedla do ostrého provozu novou verzi svého překladového slovníku. Dodavatelem dat je nově společnost Lingea. Slovník portálu Seznam.cz, který nadále běží na adrese http://slovnik.seznam.cz, podporuje angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a nyní také slovenštinu. Změn doznala i podoba uživatelského rozhraní služby.

Česká portálová jednička Seznam.cz uvedla do ostrého provozu novou verzi svého překladového slovníku. Dodavatelem dat je nově společnost Lingea. Slovník portálu Seznam.cz, který nadále běží na adrese http://slovnik­.seznam.cz, podporuje angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu a nyní také slovenštinu. Změn doznala i podoba uživatelského rozhraní služby.

V novém slovníku jsme vylepšili i vyhledávání, respektive zadávání slov. Nyní můžete hledat obousměrně, nemusíte tedy tolik klikat a výsledek najdete rychleji. Navíc, pokud nevíte, jak se slovo píše, není třeba házet flintu do žita. Stačí zadat tak, jak ho slyšíte, např. ‚fajr‘ a uvidíte, že výsledek najdete! Pracovali jsme i na vylepšení opravy překlepů, říká Alexander Semerenko, produktového manažer slovníku portálu Seznam.cz.

Zdroj: Blog Seznam.cz

Našli jste v článku chybu?
5. 7. 2011 12:41
andy79 (neregistrovaný)

Dotet sem slovnik na seznamu pouzival sem tam, vetsiou jen k tomu abych zjistil jak se naky slovo pise nebo abych nasel synonymum, ale tet mi to bud nenajde nic nebo jen jednu dne alternativy. Odtet radsi slovnik jinde, todle je des, bes, horsi "vylepseni" sem nevidel.

Uff to sem se rozcilil, az sem se z toho musel vypsat, cao;]

4. 7. 2011 9:48
Michal Mládek (neregistrovaný)

Takhle se diskuse končí, ne začíná... Takže pro ty, co by se rádi něco dozvěděli, mám radu, nemá smysl číst dál. Děkuji za pochopení.