Hlavní navigace

Fotosoutěž: vyfoťte výměnu antény na vysílači Krásné a vyhrajte knihu o vysílačích!

9. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
Poslední březnový týden dorazila zemská digitální televize na Pardubicko. Z vysílače Krásné v Železných horách lze digitálně naladit celkem devět televizních programů a navíc i sedm stanic veřejnoprávního Českého rozhlasu. Pro lepší příjem digitálního signálu musí České Radiokomunikace vyměnit na Krásném vysílací anténu. Server DigiZone.cz vyhlašuje společně s touto společností a Českým rozhlasem Pardubice soutěž o nejlepší fotografie z této výměny. Vyhrát můžete výpravnou publikaci o 36 nejvýznamnějších vysílačích v tuzemsku.

Pro výměnu antén použijí České Radiokomunikace speciální dvourotorový vrtulník Kamov Ka-32 od švýcarské společnosti Helliswiss, který provedl stejnou operaci v říjnu 2008 u hlavního pražského televizního vysílače na Žižkově. Server DigiZone.cz ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi a Českým rozhlasem Pardubice nyní vypisují soutěž o nejlepší fotografie z chystané výměny televizní antény na vysílači Pardubice – Krásné. Vítězové jednotlivých kategorií získají knihu Vysílací věže s přehledem 36 nejvýznamnějších televizních a rozhlasových vysílačů v České republice, kterou ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi vydalo vydavatelství freytag & berndt.

Kniha Vysílací věže

Soutěž proběhne ve třech kategoriích:

  • nejlepší jednotlivá fotografie
  • nejlepší soubor fotografií (maximálně šest snímků)
  • nejoriginálnější fotografie

Podmínky soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů, které zachycují výměnu anténních systémů na vysílači Pardubice – Krásné speciálním dvourotorovým vrtulníkem Kamov Ka-32.

K výměně antény na pardubickém vysílači Krásné dojde 14. dubna 2010 a v případě nepřízně počasí 15. dubna 2010. Podrobnější informace o časovém harmonogramu této operace zveřejní DigiZone.cz den předem formou aktuality ve svém zpravodajství.

Uzávěrka a kam posílat fotografie

Kamov K-32 zahraničí 7

Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou zasílejte do 20. dubna 2010 na adresu redakce@digizo­ne.cz.

Content First 2022_tip temata

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz, Českých Radiokomunikací a Českého rozhlasu Pardubice. Jména vítězů a vítězné snímky zveřejní server DigiZone.cz v podobě fotogalerií na svých internetových stránkách www.digizone.cz.

Organizátoři soutěže si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.

Partner soutěže

České Radiokomunikace

Mediální partner soutěže

Český rozhlas Pardubice