Hlavní navigace

Sport 1 a Sport 2 s exkluzivními právy na duely Lva Praha a Slovanu Bratislava v KHL

4. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel obou stanic, společnosti Chello Central Europe, doufá, že se diváky podaří nalákat především na jména jako Klepiš, Němec, Novotný, Mojžíš, Bartečko, Mikúš, Hossa či Šatan.

Tematické kanály Sport 1 a Sport 2 budou i v nadcházející sezóně vysílat přímé přenosy z hokejové KHL. Novinkou, která diváky jistě potěší, je však získání exkluzivních vysílacích práv na duely, ve kterých se objeví týmy HC Lev Praha a HC Slovan Bratislava. Sportovní fanoušci tak uvidí z Kontinentální ligy desítky zápasů. V základních kolech půjde o 30 přímých přenosů z domácích utkání, rovnoměrně rozdělených mezi oba nováčky. Diváci uvidí přímé přenosy obou domácích mužstev vysílaných i mimo naše území.

K TÉMATU: ČT získala práva pro všechny kvalifikační zápasy českých fotbalistů na MS 2014

Zájem o KHL mezi diváky i operátory byl veliký, proto jsme se rozhodli věnovat této prestižní soutěži od nadcházející sezóny ještě více prostoru. Od nové akvizice očekáváme především rozšíření distribuce Sport1 a Sport2 mezi českými a slovenskými operátory tak, aby si vystoupení hvězdných hráčů KHL mohlo užít co nejvíc sportovních diváků, uvedl při této příležitosti Aleš Fabík, oblastní manažer Chello Central Europe, která obě stanice provozuje.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Hokejovou extraligu na Sportu 1 komentují bývalé hlasy z STV

Diváci pražského Lva se mohou těšit na jména, jako jsou Klepiš, Němec, Novotný, Vrána, Mojžíš, Surový, Bartečko, Mikúš či Hossa. Věříme, že se nám povedlo namíchat vhodný mix hráčů a atraktivní hrou budeme před domácím publikem obtížným soupeřem pro všechny celky KHL. Role nováčka je ošidná, ale to nám neubírá na odhodlání dostat se do play-off, řekl mimo jiné generální manažer pražského celku Normund Sejejs. Hlavním lákadlem Slovanu Bratislava bude Miroslav Šatan.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.