Hlavní navigace

Názory k článku Stalo se: za Internet bezpečnější

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 11. 2007 8:00

  Mysel (neregistrovaný)
  Nema smysl se obracet na tenhle urad. Na podani reaguji alibistickym mailem, ktery zasilaji po uplynuti nekolikanasobku zakonem stanovene lhuty. Podle cinnosti spammeru soude, neni urad schopen zakrocit ani po cca 18 mesicich! Poslednch 12 mesicu se me nasi drazi (v obou smyslech toho slova) byrokrati ani neobtezovali informovat o stavu meho podani. Hnus.

  Je to trochu off-topic, ale kdyz uz to autor clanku zminil...
 • 12. 11. 2007 16:37

  anonymní
  To je asi stejné, jako kdybyste se na ÚOOÚ obrátili se stížností, že na některých bankomatech jsou nainstalovaná zařízení pro předání Vašeho PINu někomu jinému.
  Co všechno udělají tito úředníci? Ani nejsou schopni přikázat bankám, aby si všechny bankomaty denně kontrolovaly.
  Takže celá tato aktivita mi případá jenom jako plácání do vody - a tahání peněz "experty", kteří jsou schopni si pouze připravit přednášku, co by se tak mohlo dělat, kdyby to někdo uměl.
  (A autor z toho dělá reportáž do Večerní Prahy typu: "Absolutního vakuua dosaženo".
  - Pokud to Peterka neví, tak to se na MFF tradovalo, jak dotyčnému z MFF, který o tom poskytl novináři rozhovor, vysvětlili ve Večerní Praze, že o nějakou pravdu a podstatu vůbec nejde.
  Že unavený pracující musí mít večer v tramvaji nad novinami dobrý pocit, že alespoň něco se někomu dnes někde podařilo.)