Navíc tam nebude nic zajímavýho. Koukni na tohle. Takhle vypadá DVB-T2 v Itálii (platforma Europa 7). Horror Channel HD a další zajímavé placené programy
http://www.youtube.com/watch?v=YrDfXUcRy-I
pokud nebude naděje na prodej alespoň jednotek tisíců kusů (a vynásobit aspoň několika nejvýznamnějšími značkami), výběr nebude. U televizorů je to jiné - tam je T2 jaksi mimochodem. A když české T2 přijde později, než bude dostatek televizorů s T2 na krámech a mezi lidmi, už ani STB masově nebudou (ti, co to chtějí to spojí s nákupem nové TV a ti ostatní to nebudou potřebovat). Protože dražší TV se prodávají při změně technologie násobně pomaleji než levnější STB, bude platit: čím později T2 přijde, tím pomaleji bude zdomácňovat.
Proto říkám všude, kde mohu, co je podle mě třeba: Včasné spuštění T2, rychlá příprava řady STB, tlak na výrobce televizorů (toto je JEDINÉ místo, kde se tlak po zveřejnění D-booku může uplatnit), dostatečná penetrace = spokojený divák (pro televize) a spokojený poplatník (pro státní orgány).