Hlavní navigace

Talentové show zaznamenaly včera zatím největší rozdíl ve sledovanosti

27. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 9. 2010

Zatím svůj největší úspěch má za sebou televize Prima se svou show Česko Slovensko má talent. Z výsledků, které má server DigiZone.cz k dispozici, vyplývá, že včera večer ji sledovalo 1,3 milionu diváků, což znamená podíl na trhu ve skupině Dospělí 15+ 33,54 %. Talentmania konkurenční Novy, která odvysílala takzvaný Soudný den, měla share pouze 25,64 % (956 tisíc diváků).

ICTZ23

K TÉMATU: Sledovanost talentových show na Nově a Primě – podzim 2010

Tento týden vysílá Nova naposledy Talentmanii jednou týdně. Sobotní večerní filmy nahradí od 9. října právě tato talentová show. Celkem se tedy bude vysílat dvakrát týdně. Prima odvysílala pro změnu v neděli poslední castingový díl a příště už čeká diváky takzvaný Velký třesk – vyřazování těch účastníků, kteří by neměli postoupit do semifinálových kol. Neúspěchem je nedělní večer také pro Českou televizi. Snímek Osudové peníze v režii Jiřího Krejčíka v hlavních rolích s Gabrielou Marcinkovou a Janem Budařem se může pochlubit pouze necelými sedmi sty tisíci diváky.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.