Hlavní navigace

Názory k článku Telefónica O2 oznámila změny v top managementu

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2009 4:45

  Petr Nováček
  Děkuje se prostě dycky ne? A dycky je odstupné. U těhle firem je mi to celkem jedno, nicméně pokud se jedná o firmu kde má nějaký podíl stát, tak to ve mne vždycky vře, když vidím, jak peníze z mých daní padají do bezedné kapsy nějakého "pana manažera", který má až podivuhodně výhodné podmínky "odejití"

  Nicméně - tyhle změny ve vedení o2 někoho ze čtenářů Lupy zajímají? Repektive nené to zbytečně mimo obvyklý záběr? Pro mne tedy ano - není snad potřeba citovat každou tiskovku, která přistane v mailboxu, ne?
 • 29. 1. 2009 16:24

  doctorX (neregistrovaný) 78.110.218.---
  cituji: "Chtěl bych touto cestou Fernandovi poděkovat za více než tři roky, během nichž stihl odvést veliké množství kvalitní práce"

  v jedne takoveto spolecnosti pracuji, sefovy se vzdy dekuje, hlavne proto 1) bud nic nezvore a nebo 2) neco posere a je potreba se ho zbavit. Tak jako tak dostane ultra zlaty padak

  alespon vite, tak tecou vase penize za mizerne pripojeni AzDSL , na obnovu ? ... na ucty tech nahore. A za co ? ... za nic (doslova)
 • 29. 1. 2009 18:19

  Hobbit (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
  Přesně tak! Kdyby byly společnosti bez šéfů a bez vedení a každej by sám dělal jak nejlíp umí tak by to bylo nejlepší!

  A proč zůstat jen u toho, proč nás mají ty vyděračský kapitalistický společnosti obírat - stejně všechno co produkují je NAŠE práce. Takže ať je to zadarmo k dispozici každýmu kdo to potřebuje. Každej bude dělat to co umí a jak nejlíp umí a bude si brát co potřebuje.

  Soudruhu vyraž do Severní Korey - bude se ti tam líbit. Ač výše uvedeného ideálu ještě nedosáhli.

  A jinak uznávám, že 500 korun měsíčně i s daní za telefonní linku, 300 minut na volání každej měsíc a stabilní internet s velmi rychlými odezvami o rychlosti až 8 Mbit je normální okrádání slušných pracujících lidí. Tohle by měli dávat zadarmo a ještě připlácet! Parchanti...

  Těch 500 Kč jsi ještě před pár lety platil jen za to, že můžeše připojit modem k telefonní lince a surfovat rychlostí báječných 14,4 kbit za sekundu.