Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Detektiv Down, O život nebo Beowulf, král barbarů

3. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 20:00 – pohádka Čert ví proč – o království, kde slušnost a úctu k lidem nahradila láska k moci a penězům.

  • ČT 2, 20:00 – krimikomedie Detektiv Down – komedie o soukromém detektivovi, který se navzdory svému postižení Downovým syndromem dočká svého prvního velkého případu. Kam a proč zmizel legendární bruslař?

  • Prima, 21:35 – dobrodružný Lara Croft: Tomb Raider – mladá Angličanka Lara Croft se musí po smrti otce vydat na dobrodružnou cestu do Kambodži, aby získala dvě poloviny magického trojúhelníku a překazila plány tajného společenství na ovládnutí světa a času.


Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • Prima Cool, 22:10 – fantasy Beowulf: Král barbarů - dánský král Hrothgar se svou družinou zabil trolla, který jim kradl ryby. Mladý Grendel chce otcovu zbytečnou smrt pomstít. Dánům musí v boji proti silnému muži přijet na pomoc Jeatové v čele s hrdinným Beowulfem.

  • Nova, 22:20 – komedie O život – řízením osudu zbude po skončení oslavy na chatě Michal sám se Zitou a pod vlivem výjimečných okolností s ní prožije vášnivou noc. Kvůli následku lapálie, která se jim stane, jsou nuceni spěchat zpět do města a náhle jde „o život“.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).