Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Královna, Mimina, Týden bez závazků a Westernstory

30. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima family, 20:00 – rodinná komedie Pohádky na dobrou noc – Marty Bronson kdysi vlastnil malý motel. Jeho děti, dcera Wendy i syn Skeeter, mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Motelu se však nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Barry mu slíbil, že až bude Skeeter velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil – na místě motelu postavil velký hotel a Skeeter v něm už dvacet pět let dělá údržbáře… Americká komedie (2008).
  • HBO, 20:00 – romantická komedie Týden bez závazků – Rick a Fred jsou nejlepší kamarádi. Oba jsou ženatí už hezkou řádku let. Když začnou oba muži doma vykazovat známky neklidu, jejich manželky jim slíbí, že si jeden celý týden budou moci dělat jen to, co sami chtějí. Americká komedie (2011).
  • Nova, 20:20 – česká komedie Westernstory – Westernové město v Boskovicích připravuje na novou sezónu představení z Divokého západu. Hlavní hvězda, švihák a frajer Presley si ale během zkoušky zlomí hned obě ruce. Zaskočit musí populární herec z Prahy Toufar. Ten velmi rychle zjistí, že házet tomahavk v plné jízdě není taková legrace a že z úsměvu místní krásky Marcelky se může zamotat hlava. Česká komedie (2011).
  • ČT 1, 21:35 – film Královna – Komorní drama uznávaného režiséra Stephena Frearse vypráví o těžkých chvílích britské královny Alžběty II., které následovaly po tragické smrti lidmi zbožňované princezny Diany. V době, kdy do křesla ministerského předsedy po drtivém volebním vítězství usedl Tony Blair, svádí panovnice souboj s veřejným míněním, sílou tradic a zejména sama se sebou. V titulní roli Helen Mirrenová, hlavní host letošního MFF Karlovy Vary. Britský film (2005).
  • ČT 2, 22:05 – dokument Mimina – Od narození po první krůčky sledují autoři časosběrného dokumentu děti z Mongolska, Namibie, Japonska a USA. Francouzský dokument (2010).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.