Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: fotbalová Liga mistrů, Městečko Pleasantville a Pasťák

28. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Cinemax, 20:00 – romantická komedie Další čtyři roky - David Holst byl několik let předním kandidátem na příštího švédského premiéra. Nicméně, díky nečekanému obratu ve volbách, musel další čtyři roky v ústraní vyčkávat na svou další příležitost. Absolutně na dně se David přesouvá z jednoho nudného a nesmyslného politického zasedání na druhé. Jeho život se však brzy změní. Ženatý politik se totiž znovu zamiluje, ovšem tentokrát a k vlastnímu překvapení, do muže. Švédská romantická komedie (2010)
  • MGM, 20:00 – komediální fantasy drama Pleasantville: Městečko zázraků - V této moderní pohádce dostane celý fiktivní svět příležitost zakusit veselé i nebezpečné stránky skutečného života – dva teenageři z konce 20. století náhodou přinesou barvu života do tajemného předměstí, které je uvězněno v černobílých 50. letech, a spustí zde revoluci. Americké komediální fantasy drama (1998)
  • CS Film, 20:00 – drama Pasťák - Příběh se odehrává během šedesátých let. Mladý učitel nastupuje na místo vychovatele v jednom pražském ústavu ochranné výchovy mládeže. Natáčení bylo v roce 1968 zastaveno a ke konečnému sestřihu natočeného materiálu došlo až počátkem roku 1989. Československé drama (1968)
  • Prima Cool, 20:15 – Anderlecht vs. AEL Limassol - Boj o postup vrcholí. Přímý přenos vybraného odvetného utkání 4. předkola fotbalové Ligy mistrů UEFA
  • ČT 2, 21:45 – dramatická komedie Děcka jsou v pohodě - Vtipný a energický portrét moderní rodiny – Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou matky, které žijí v útulném bungalovu na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem (Mia Wasikowska a Josh Hutcherson). Když se Joni chystá na vysokou školu, její mladší bratr ji požádá o velkou laskavost. Chce, aby mu Joni pomohla najít jejich biologického otce. Navzdory vlastním pochybám splní Joni bratrovo přání a naváže kontakt s „bio-tátou“ Paulem (Mark Ruffalo), pohodářským majitelem restaurace. Když do života této nevšední rodiny vstoupí Paul, začíná pro všechny nová kapitola, v níž jsou postupně definovány, přehodnoceny a pak znovu formulovány rodinné vztahy. Americká dramatická komedie (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.