Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Němý Bobeš, Hrbáč nebo Supertornádo

12. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • ČT 2, 20:00 – záznam představení Němý Bobeš - představení s ukázkami dramatu Járy Cimrmana zničeného v roce 1911 Josefem Padevětem a obnoveného po šedesáti letech.

  • Nova Cinema, 20:00 – historický Hrbáč – Jean Marais v klasické adaptaci románu Paula Févala o pomstě v duchu hraběte Monte Christa.

  • Kino Svět, 20:00 – konspirační teorie Je Elvis naživu? – oblíbený americký mýtus s větší životností než podobné historky, týkající se třeba Adolfa Hitlera.

ebf - tip - debata

  • ČT 2, 22:25 – 3 sezony v pekle – milostný příběh Egona Bondyho, bouřícího se proti společenským konvencím a nastupující komunistické totalitě.

  • Prima Cool, 22:35 – katastrofické Supertornádo – když meteorolog Ethan zjistí, že se na celý Texas řítí obrovská tornáda, snaží se všechny varovat prostřednictvím své ženy, která je hlasatelkou v místní televizi. Situace je však složitá, protože Ethan už jednou vyvolal planý poplach. Bude mu znovu někdo věřit?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).