Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: Němý Bobeš, Hrbáč nebo Supertornádo

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • ČT 2, 20:00 – záznam představení Němý Bobeš - představení s ukázkami dramatu Járy Cimrmana zničeného v roce 1911 Josefem Padevětem a obnoveného po šedesáti letech.

  • Nova Cinema, 20:00 – historický Hrbáč – Jean Marais v klasické adaptaci románu Paula Févala o pomstě v duchu hraběte Monte Christa.

  • Kino Svět, 20:00 – konspirační teorie Je Elvis naživu? – oblíbený americký mýtus s větší životností než podobné historky, týkající se třeba Adolfa Hitlera.

tip Docker

  • ČT 2, 22:25 – 3 sezony v pekle – milostný příběh Egona Bondyho, bouřícího se proti společenským konvencím a nastupující komunistické totalitě.

  • Prima Cool, 22:35 – katastrofické Supertornádo – když meteorolog Ethan zjistí, že se na celý Texas řítí obrovská tornáda, snaží se všechny varovat prostřednictvím své ženy, která je hlasatelkou v místní televizi. Situace je však složitá, protože Ethan už jednou vyvolal planý poplach. Bude mu znovu někdo věřit?