Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Test: Udělají operátoři, co vám na očích uvidí? od voslogin - ***Udělají operátoři, co vám na očích uvidí? *** Potřebujete...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 11. 2004 8:25

  voslogin (neregistrovaný)
  ***Udělají operátoři, co vám na očích uvidí? ***
  Potřebujete využívat hlasových či kombinovaných telekomunikačních služeb?
  - No nepotřebuji, ale to nevadí zajímá mě to....
  Jak vypadají nabídky českých operátorů a jak jsou operátoři připraveni reagovat na požadavky posílané elektronickou poštou?
  - Tak o nabídkách opravdu článek není to že existují mobily, pevná linka a VoIP snad ví každý ne?

  Vyzkoušeli jsme sedm nejznámějších společností a zajímala nás jak doba reakce, tak i to, zda odkazují na telefonní spojení či webové stránky.
  - Tak to je snad legrace ne? Mělo to být podle nadpisu snad o tom jestli nám udělají co máme na očích, autor to však pojal tak že článek by se spíš měl jmenovat "Testoval" - "jestli se to testováním dá nazvat" jsem infolinku operátorů. Informační hodnota opravdu nulová. Porovnávám snad předně kvalitu nabízených služeb ne? Infolinka je jistě také důležitá, spíše však technická podpora ale HLAVNE to jestli služba funguje 24/365 a problémy s ehned řeší.
  Jestli celý test spočíval ve vypsání tabuly operátorů a poslání jednoho mailu......
 • 9. 11. 2004 9:42

  anonymous (neregistrovaný)
  no jasně jen jeden mejl ale první mejl a když takový Volný ani neodpoví (což je u nich zcela normální) tak je jasné že služby 24*365 zdaleka nehrozí...
 • 9. 11. 2004 17:06

  tenis (neregistrovaný)
  Taky mi clanek pripada tezce pod urovni LUPY. 90% textu je nejaka podivna omacka. Informacni hodnota clanku by se pohodlne vesla do smsky.