Hlavní navigace

The Next Web Conference v Amsterdamu láká na hvězdné hosty

23. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tři tisícovky hostů se na konci dubna sjedou do Amsterdamu, aby strávily dva dny nabité informacemi, trendy a inspirací.

V pátek a sobotu 23. a 24. dubna 2015 v Amsterdamu proběhne už 10. ročník jedné z nejvýznamnějších evropských akcí digitálního byznysu The Next Web Conference s řadou pozoruhodných vystupujících.

Tři tisícovky hostů se na konci dubna sjedou do Amsterdamu, aby strávily dva dny nabité informacemi, trendy a inspirací. The Next Web Conference nese podtitul „Globální aréna inovace“ a tradičně svému vymezení nezůstává nic dlužna. Jsme rádi, že vám už teď můžeme slíbit, že Lupa.cz u toho bude na vlastní oči.

Pokud chcete vyrazit taky, mohou vás k návštěvě, kromě tradiční tulipánové sezóny, která v tu dobu vrcholí, nalákat takové osobnosti, jako je bývalá evropská komisařka Neelie Kroes, David Allen, proslavený autor knihy Getting Things Done, Luke Vinogradov, VP Digital McDonald's, dále Patrick Llewellyn, šéf 99designs, nebo CTO Amazonu Werner Vogels. Do programu se dostal také všem v českých luzích a hájích dobře známý Jan Řežáb za Socialbakers.

BRAND

Přidejte k tomu nálož startupů a inovativních firem, čtyřproudý program po celé dva dny a nebudete vědět, kde vám hlava stojí.

Vstupné začíná na 250 eurech pro studenty, standardní vstupné vyjde v tuto chvíli na 575 euro, investoři pátrající po těch nejvíc cool startupech zaplatí 750 euro.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).