Hlavní navigace

Tomáš Kraus, někdejší Hvězdný reportér Novy, nastupuje do VIP zpráv Primy family

21. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Původní tvář Novy Cinemy a později Televizních novin na Nově posílí reportérský tým VIP zpráv, který dosud tvořily hlavně reportérky

Další bývalá tvář zpravodajství Novy nastoupí do konkurenční Primy family. Někdejší Hvězdný reportér Novy Cinema (v letech 2008 až 2010) a později Televizních novin na Nově Tomáš Kraus nastupuje ode dneška do reportérského týmu VIP zpráv. Pro zpravodajský pořad ze společnosti bude točit reportáže o filmových novinkách, ale také o dalším aktuálním dění z kultury a showbyznysu.

K TÉMATU: Někdejší tvář pořadu Hvězdný reportér, Tomáš Kraus, odchází ze zpravodajství Novy

Cloud23

„Budu také dělat rozhovory se zajímavými osobnostmi. A chodit natáčet i na večírky, ale ty jsou spíš parketa mých kolegyň, které na ně chodí rády. Já mám sice večírky také velmi rád, ale raději ty mimopracovní, kde se mohu pořádně odvázat,“ prohlásil Kraus, který loni v říjnu odešel z televize Nova. Poté podle svých slov dostal nabídky od třech českých rádií na moderování ranních show. „Dokonce i z Českého rozhlasu. Bohužel jsem je všechny musel z časových důvodů odmítnout, byť mi rádio docela chybí,“ uvedl.


Foto: FTV Prima

Tomáš Kraus poprvé v roli reportéra VIP zpráv na Primě family

Ani na Primě family nehodlá Tomáš Kraus odložit svoji „filmovou“ čepici. „Tuhle image jsem si vymyslel kdysi, když jsem začínal moderovat. A protože je mi tenhle styl příjemný a bekovka mi sluší, nevidím důvod, proč bych se jí měl zbavovat. Potěšilo mě, že stejný názor mají i stylistky z Primy. Nechaly mi naprostou svobodu v tom, co budu nosit před kamerou. Jsem rád, že důvěřují mému vkusu a nevnucují mi oblečení, ve kterém bych se necítil přirozeně,“ uvedl.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).