Zajímalo by mě, zda je zajištěna pravidelná výměna té nafty. Aby se z ní časem nestal mazut, nebo dokonce uhlí. Třeba tak, že se prodá v nějaké laciné pumpě a přiveze se nová.
Diesel agregáty se pravidelně musí testovat. Obvykle se při těch testech spotřebuje celý zásobník nafty a vyrobená elektřina se odprodá do sítě. Což sice není ziskové, ale je to levnější než naftu odčerpávat a odprodávat.
To si nemyslim, za radove desitky minut mesicne tezko spalite celou nadrz. Normalne se do toho lije nafta bez biosajrajtu - da se koupit - jen nevim, jestli na to neni potreba nejaka specialni bumazka.
Ne, normálně se zavolá na Čepro a oni přijedou. Akorát vozí od 1000l výš. Arktická nafta bez biosložek, a po pěti letech odčerpat bord*l ze spodku nádrže, přefiltrovat a vrátit zpátky. Aspoň takový je postup u nás.
Da se zcela bezne natankovat do auta. Pumpy totiz maji urcenu bioslozku, ale na cely vytankovany objem, nikde neni receno, ze nemohou prodavat treba polovinu objemu bez bio nesmyslu.