Hlavní navigace

Úterní tipy: fotbal Argentina – Švýcarsko, Povídka o policajtovi a Vrah skrývá tvář

1. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – Argentina – Švýcarsko – Přímý přenos osmifinálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružný film Hrbáč – Statečný šlechtic Lagardere je svědkem zákeřné vraždy Filipa de Nevers. Slíbí umírajícímu, že před úklady ochrání jeho malou dcerku Auroru. Tajně odveze dítě do Španěl, kde je vychovává, a po patnácti letech je vrátí matce, která nikdy nepřestala věřit, že se jednou se svou dcerou shledá. Do Paříže se Lagardere vrací v masce, ve které ho nepozná ani vlastní schovanka. Francouzský dobrodružný film (1959)

  • ČT 1, 21:35 – komedie Ecce Homo Homolka – Slavná československá filmová komedie pro každou rodinu o nevydařeném nedělním výletu. (1969)

MMF24

  • Prima, 21:40 – krimifilm Vrah skrývá tvář – Major Kalaš a nadporučík Varga vyšetřují tři vraždy mladých žen, které má pravděpodobně na svědomí stejný pachatel. Československý krimifilm (1966)

  • TV Barrandov, 22:00 – krimifilm Povídka o policajtovi - Policejní inspektor je na stopě psychopatického zloděje a vraha. Pátrání jde pomalu, ale každý má nějaké slabé místo, každý někdy udělá chybu. Francouzský krimifilm (1975)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).