Hlavní navigace

Úterní tipy: fotbal Argentina – Švýcarsko, Povídka o policajtovi a Vrah skrývá tvář

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice
Lukáš Polák 1. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – Argentina – Švýcarsko – Přímý přenos osmifinálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružný film Hrbáč – Statečný šlechtic Lagardere je svědkem zákeřné vraždy Filipa de Nevers. Slíbí umírajícímu, že před úklady ochrání jeho malou dcerku Auroru. Tajně odveze dítě do Španěl, kde je vychovává, a po patnácti letech je vrátí matce, která nikdy nepřestala věřit, že se jednou se svou dcerou shledá. Do Paříže se Lagardere vrací v masce, ve které ho nepozná ani vlastní schovanka. Francouzský dobrodružný film (1959)

  • ČT 1, 21:35 – komedie Ecce Homo Homolka – Slavná československá filmová komedie pro každou rodinu o nevydařeném nedělním výletu. (1969)

MIF mobilni aplikace

  • Prima, 21:40 – krimifilm Vrah skrývá tvář – Major Kalaš a nadporučík Varga vyšetřují tři vraždy mladých žen, které má pravděpodobně na svědomí stejný pachatel. Československý krimifilm (1966)

  • TV Barrandov, 22:00 – krimifilm Povídka o policajtovi - Policejní inspektor je na stopě psychopatického zloděje a vraha. Pátrání jde pomalu, ale každý má nějaké slabé místo, každý někdy udělá chybu. Francouzský krimifilm (1975)