Hlavní navigace

V Pardubicích dnes několik hodin nepůjdou některé rozhlasové stanice

Lukáš Polák

Údržbová přestávka se tentokrát nebude týkat televize, takže diváci se nemusí obávat, že by přišli například o signál některého z multiplexů Českých Radiokomunikací, případně Digital Broadcasting.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obyvatelé východočeského města Pardubice se dnes budou muset obejít bez signálu některých rozhlasových stanic. Telekomunikační operátor České Radiokomunikace v době od deváté do sedmnácté hodiny naplánoval údržbovou přestávku na stanovišti TKB, z něhož jsou šířeny stanice Kiss Delta (frekvence 91,1 MHz) a Český rozhlas Pardubice (kmitočet 101 MHz). Ostatních rozhlasových stanic se plánovaná odstávka netýká a posluchači v Pardubicích a okolí je budou moci sledovat beze změny.

root linux t

ČTĚTE TAKÉ: Televize V1 plánuje expanzi do dalších regionů, východní Čechy už jí nestačí

Údržbová přestávka, která bude probíhat na Pardubicku, se taktéž nebude týkat ani televizního vysílání, tedy například stanoviště Krásné, takže signál multiplexů 1, 2 a 3 bude zachytitelný bez problémů a beze změny po celý den. České Radiokomunikace nebudou v úterý provádět odstávku ani na žádném delším stanovišti, takže obyvatelé republiky se nemusí obávat, že by přišli o signál některé rozhlasové stanice, případně digitálního zemského multiplexu. Odstávku nebudou mít ani konkurenční firmy.