Hlavní navigace

Vánoce na Nově? Pyšná princezna, Tři oříšky pro Popelku a Hudbu složil…

22. 11. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Autor: 115393
22. 11. 2011

Nejsledovanější česká televize Nova nebude ani o letošních Vánocích experimentovat s programem a nabídne stálice z řady tradičních českých pohádek. Podle serveru RadioTV.cz nasadí na Štědrý večer v sobotu 24. prosince od 18:30 pohádku Pyšná princezna, na kterou od 20:00 naváže další pohádka Tři oříšky pro Popelku. Tu Nova nabízela ve stejný čas i loni, a letos ji s úspěchem odvysílala i v létě, kdy se ni dívalo téměř 2,3 milionu dospělých diváků. Štědrý večer Nova uzavře od 21:25 filmem Hudbu složil, slova napsal s Hughem Grantem v hlavní roli.

K TÉMATU: Vánoce na Primě: Obušku, z pytle ven!, Byl jednou jeden král a Pretty Woman

Už v předvečer Vánoc, v pátek 23. prosince, se na hlavním programu Novy objeví zahraniční filmy Veselé Vánoce, pane Beane a Santa má bráchu, jako hlavní večerní pořad pak česká pohádka O statečném kováři. Štědrý den dopoledne a odpoledne televize naplní pohádkou Princezna ze mlejna II, filmem pro děti Chobotnice z druhého patra, pohádkou Třetí princ, Shrekoledou, filmem Krakonoš a lyžníci, Šťastný a veselý Madagaskar, pohádkou Princ a Večernice, filmem Kdopak to mluví a pohádkou Honza málem králem.

ČTĚTE TAKÉ: Vánoce České televize jsou „náhradou” za neexistující dětský kanál ČT 3

První svátek Vánoční v neděli 25. prosince Nova věnuje především českým pohádkám. Od dopoledne postupně odvysílá Veselé Vánoce přejí chobotnice, Za humny je drak, Z pekla štěstí a Hrátky s čertem, v poledne pak nasadí německou pohádku Jak princezny po nocích tancovaly. Večer bude patřit pohádce Jak se budí princezny a filmům Poslední prázdniny a Blbý a blbější.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

NAPSALI JSME: Vánoce na HBO? Fimfárum, Alenka v říši divů nebo Čarodějův učeň

Nova Cinema nabídne o Štědrém večeru od 20:00 film Vánoční pohlednice o vojákovi, který hledá autorku vánoční pohlednice, do které se zamiloval. Na první svátek Vánoční pak Nova Cinema chystá od 19:35 animovaný speciál Kung Fu Panda slaví svátky a od 20:00 film Šarlotina pavučinka.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).