Hlavní navigace

Vedení Óčka navrhlo instruktážní DVD k vypínání analogu

1. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
1. 12. 2008

Ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín potvrdil v aktuálním vydání týdeníku Strategie skutečnost, že jeho kanál požádá o vydání tzv. kompenzační licence pro pozemní digitální vysílání začátkem příštího roku. Ukázalo se, že došlo na naše slova a je více volných pozic než lidí ochotných vysílat, konstatoval Balvín a dodal, že se mluvilo o invazi různých filmových nebo např. porno kanálů ještě před definitivní liberalizací trhu, ale na volné pozice nevnikl do digitálních multiplexů nikdo.

K TÉMATU: Jiří Balvín: Óčko chtělo českou MTV jako svůj druhý kanál

Jiří Balvín dále řekl, že pro Óčko je klíčové pokrýt velké aglomerace a o menších oblastech rozhodne zájem diváků. My budeme pokračovat dál s CDG, protože Radiokomunikace tlačí do robustního pokrytí, které třeba Z1 nebo Óčko nepotřebuje, prohlásil Balvín. Co se týká reklamních kampaní, které by měly upozorňovat na start hudební televize v regionech, tak ty Óčko chystá a měly by mít podobu okružních cest, s jakými se mohli setkat obyvatelé Brna a Ostravy.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Klasický televizní divák vymírá, konstatuje ředitel Óčka Jiří Balvín

Také jsme navrhli výrobu instrukčního DVD, které by se zdarma přikládalo k novinám v regionech, kde se vypne analog, řekl exekutivní ředitel hudební televize Óčko Hynek Chudárek. Generální ředitel Balvín je také optimistou, co se týká vypnutí analogového vysílání v Praze v dubnu. Podle něj bude termín dodržen. Hudební kanál prý dokonce uvažoval o takové legrácce, jakou by byla erotická hitparáda, kde by se svlékaly dívky. Nakonec ho ale vysílat nebudeme, řekl Chudárek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).