Hlavní navigace

VIVA chystá po zakódování MTV řadu novinek včetně loga

25. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
25. 11. 2010

V souvislosti se zakódováním německé verze lifestylového a hudebního kanálu MTV dojde také k velkým změnám na sesterské stanici VIVA. Jak jsme vás již před nedávnem informovali, program by se měl stát jakousi výkladní skříní společnost MTV Networks. Nová VIVA by měla být podle webových stránek atraktivní, cool a odlišná. Cílit by měla na diváky ve věku od 14 do 29 let.

ČTĚTE TAKÉ: Německá MTV zakóduje na satelitu svůj signál. Bude placeným kanálem

Stanice má nabídnout exkluzivní novinky ze světa hudby a zábavy. Aby byly změny ve vysílání patrné hned na první pohled, dojde také k inovaci loga. To se zbaví oblých tvarů a jeho hrany budou naopak ostré. Od 10. ledna příštího roku by se měli diváci dočkat například hudební show, kterou bude VIVA vyrábět ve vlastní produkci. Zachovány budou pořady VIVA TOP 20 a Retro Charts. Z MTV si vypůjči stanice její TOP 10 hitparádu. Diváci se mohou těšit i na MTV World Stage nebo Jersey Shore.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).