Hlavní navigace

Názory k článku Voyo.cz může na jeden účet používat celá rodina, ale pouze ve třech zařízeních

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 12. 2012 12:29

  JKL (neregistrovaný) ---.56.broadband3.iol.cz

  Celá rodina bude používat jeden účet u Voyo, číst Blesk... Což speciálně dětem totálně vymatlá mozky a pak jim bude 25 a budou brečet jako zbytek národa, že neseženou práci a má se o ně stát postarat.

  Média jako Nova a Blesk mají destruktivní vliv na celou společnost, protože učí, že jakékoliv hodnoty je třeba co nejrychleji roztáhnout za jakoukoli kravinu, mít nějakou úroveň jednání, slušně se oblékat a pracovat na svém vzdělání "není in" - mnohem líp je chodit jak hastroš, pěkně se ožrat, hlavně se chovat maximálně sobecky a arogantně...

  Takový hodnotový systém ani nemůže mít jiný konec než obrovskou nezaměstnanost, korupci a všechno, co vidíme kolem. Ekonomická krize je jenom důsledkem a vyústěním krize myšlení.

  Takže tiskové zprávy společností Voyo.cz, Blesku a dalšího obsahového balastu bych snad ani nepřetiskoval... Rozhodně čím méně propagace budou mít, tím lépe!

  Proč raději nepíšete o placeném stahování obsahu z BBC? Seriály jako Human Planet by naší společnosti mnohem více prospěly než mozkový klystýr typu Ulice...

 • 1. 12. 2012 13:48

  Petr (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Úroveň televizní produkce byla v 90 letech ještě hodně dobrá a to dokonce i na Nově. Jistě, dnes se filmům jako Skála, nebo klasické Bondovky můžete pošklíbat, ale ty filmy měly jistou klasickou úroveň, to samé seriály se alespoň pokoušely nějak sledovat světové (západní) trendy a dočkali jsme se brzy po světové premiéře i věcí jako Hvězdná brána.
  Zase, ne každý tyhle seriály musel, ale vždy alespoň 1 za díl v nich bylo nějaké poučení a přirozený humor.

  Po té co Nova spadla do rukou nějaké neprůhledné rumunsko americké struktury se to začalo měnit. Pro nové vlastníky jsme byli na úrovni Turků no a tak začali dávat Turecké telenovely a natáčet nekonečné české telenovely o ničem, které jejich autorky jak sami hrdě přiznávají píšou ráno při kálení na WC. Ostatní TV se toho samozřejmě chytly a až na snahu Primy se nějak odlišit jsme klesly prakticky na kulturní dno.

  Mladé dívky chtějí být jako jejich hrdinky z harému a milují Sulejmana I., kterýžto vystupuje jako hrdina v nové Turecké telenovele co dávala TV Barandov... . A tak se vlastně těmi Turky stáváme a chceme tuhle "kvalitku" čím dál tím víc.

 • 1. 12. 2012 15:20

  Bojkas (neregistrovaný) ---.171.broadband17.iol.cz

  Aneb, kdyz sem neschopnej a vypustim nedodelek, ve kterem tezko najdeme kvalitni novinky v dostatecnem rozliseni a za rozumnou cenu, tak to svedeme na piraty. Trh i si Pavle, ten bazmek, ktery si pustim sotva na pocitaci je k nicemu!

 • 1. 12. 2012 15:25

  Bojkas (neregistrovaný) ---.171.broadband17.iol.cz

  Btw: to jim muze prochazet jen u starych bab, ktery jimzerou ty Turky, nekonecny Ulice a podobny zhovadilosti. Bohuzel, ony na internetu moc neumi, proto je nutne, zamerit se na ty zkusenejsi, ale ty se zase nenechaji zblbnout.
  Osobne necham asi 300-500kc mesicne na shareserverech, ktere bych mile rad dal nekomu, kdo nabidne filmy a serialy ihned pri uvedeni. Nikdo takovy tu neni? Neni!

 • 1. 12. 2012 13:01

  Mareš (neregistrovaný) 212.67.80.---

  Ale je to zajímavé, jak se tu tyhle srágory uchytily a rozlezly, že ano? Přitom jsme bývali docela kulturní národ. Ještě v sedmdesátých, osmdesátých letech šly na dračku populárně naučné knihy, poezie, literatura faktu... dnes aby člověk takové tituly mezi knižními novinkami pohledal. Opravdu to lidé tehdy četli jen z nudy, nebo jsme během devadesátých let všichni ztupli z informačního obžerství?