Hlavní navigace

Výrobní ředitelkou Novy producentka Ulice Hasmanová, nahradila Kršákovou

4. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejsledovanější česká televize na podzim do vysílání opět vrátí seriály Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Doktoři z Počátků. Považuje je za významný pilíř úspěšnosti u diváků.

Novou ředitelkou výroby mediální skupiny Nova se stala někdejší producentka Ulice Monika Hasmanová. Nova dnes představila Hasmanovou na letní party v pražských Žlutých lázních. Nejsledovanější česká televize zároveň informovala, že v průběhu podzimu vrátí na obrazovku všechny oblíbené původní seriály, mezi něž patří Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Doktoři z Počátků.  Právě seriálům programová ředitelka Alex Ruzek poděkovala za to, že se významnou měrou podílejí na vysoké sledovanosti vlajkového kanálu Novy.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Lucia Kršáková „zběhla“ od Novy k Primě, od září bude výrobní ředitelkou FTV Primy

Monika Hasmanová nahradila na pozici výrobní ředitelky Luciu Kršákovou, která nastoupila nedávno do stejné pozice do konkurenční mediální skupiny Prima. Ta představí programové novinky na tiskové konferenci tento čtvrtek 6. srpna. DigiZone.cz pochopitelně na místě nebude chybět. Seriál Ulice vrátí Nova na obrazovku v pondělí 24. srpna, Ordinace v růžové zahradě 2 se objeví o den později, poprvé tedy v úterý 25. srpna, nasazení Doktorů z Počátků nejsledovanější česká televize prozatím tají. Představení podzimních programových novinek plánuje Nova předběžně na 26. srpna.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).