Hlavní navigace

Webdesigners.cz: nový seznam tvůrců webů

Jan Ambrož

Webdesigners.cz je nový server od tvůrců webů pro tvůrce webů. Sdružuje webdesignéry, kteří obvykle pracují na volné noze. Projekt Webdesigners.cz je přímým pokračovatelem serveru Freelance.cz. Doplňkovou službou k seznamu webdesignérů patří otevřený blog a diskusní fórum. Autoři projektu do budoucna plánují zavedení osobních profilů webdesignérů a především inzertní službu, kde by se měla střetávat nabídka a poptávka.

Webdesigners.cz je nový server od tvůrců webů pro tvůrce webů. Sdružuje webdesignéry, kteří obvykle pracují na volné noze. Projekt Webdesigners.cz je přímým pokračovatelem serveru Freelance.cz. Doplňkovou službou k seznamu webdesignérů patří otevřený blog a diskusní fórum.

Autoři projektu do budoucna plánují zavedení osobních profilů webdesignérů a především inzertní službu, kde by se měla střetávat nabídka a poptávka.

Našli jste v článku chybu?
3. 8. 2006 10:00
Mára (neregistrovaný)
No podle mně je důlěžitější kvalita než kvantita...
3. 8. 2006 0:05
Petr Brádler (neregistrovaný)
Přesně tak, snažili jsme se službu spustit co nejdříve a design budeme dolaďovat až postupem času. Důležitý je především obsah a informace pro návštěvíky, ostatní je méně důležité.