Hlavní navigace

Začalo fotbalové Euro 2008: diváci mají na výběr

Jiří Macich ml.

Nejen televize Prima zprostředkuje českým divákům fotbalové Mistrovství Evropy, které o víkendu začalo ve Švýcarsku a odehraje se také v sousedním Rakousku. Zdarma a volně mají diváci šanci sledovat všechny zápasy Eura především na Primě, pokud ale přijímáte vzduchem televize z okolních zemí, máte kabelovou, satelitní nebo IP televizi, můžete si vybírat hned z několika zdrojů. Některé z nich vysílají dokonce česky. Pokud oželíte komentář v mateřštině, můžete si zdarma přes satelit naladit Euro…

Nejen televize Prima zprostředkuje českým divákům fotbalové Mistrovství Evropy, které o víkendu začalo ve Švýcarsku a odehraje se také v sousedním Rakousku. Zdarma a volně mají diváci šanci sledovat všechny zápasy Eura především na Primě, pokud ale přijímáte vzduchem televize z okolních zemí, máte kabelovou, satelitní nebo IP televizi, můžete si vybírat hned z několika zdrojů. Některé z nich vysílají dokonce česky. Pokud oželíte komentář v mateřštině, můžete si zdarma přes satelit naladit Euro ve vysokém rozlišení. Kde a jak je možné Euro 2008 sledovat, si můžete přečíst v článku Začíná fotbalové Euro 2008. Diváci mají na výběr, který o víkendu vyšel na našem sesterském serveru DigiZone.cz. O evropském fotbalovém šampionátu, tentokrát z pohledu tématického zaměření Lupy, je také náš včerejší článek Fotbalové Euro: jsme ve finále!.

Našli jste v článku chybu?
9. 6. 2008 13:17
jAM (neregistrovaný)
Zapleveluje to RSS čtečku. kdyby Macicha zajímalo pletení tak sem bude dávat články o pletení protože se na přenosy z pletacích závodů dá koukat přes net?
10. 6. 2008 7:18
VfB (neregistrovaný)
kde jste přišel na to že nějaký bláznivý soccer zajímá celý svět? nebo že nějaké dítě v Africe zná Karlovarský festival myslím, že spíš vy žijete v nějakém jiném světě, kde je Česká Republika světovou velmocí a kde vám i venezuelský zemědělec vyjmenuje všechny železniční zastávky mezi Hradecek Králové a Pardubicemi namísto toho aby řekl, že Čechy jsou buď neěkde v Rusku nebo na Balkáně :)