Hlavní navigace

Začíná letošní ročník Moto GP, Nova Sport zveřejnila rozpis přenosů

18. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 3. 2011

UVNITŘ ROZPIS PŘENOSŮ O víkendu začíná nový ročník závodů mistrovství světa silničních motocyklů Moto GP, které tradičně přenáší placený kabelový a satelitní program Nova Sport a jeho mateřská televize Nova. Stanice při této příležitosti zveřejnila rozpis všech přenosů a záznamů Moto GP pro letošní rok. Nová sezóna začíná už tento víkend 19. a 20. března Velkou cenou Kataru, upozornil ředitel Novy Sport Marek Kindernay.

K TÉMATU: Nova Sport rekapituluje dva roky od přejmenování z Galaxie sport

Loňský ročník skončil pro českého diváka tím nejlepším možným způsobem, když Karel Abraham ovládl poslední závod v kategorii Moto 2 ve Valencii. Přímý přenos přinesl jeden z největších diváckých zážitků roku. Vynikající výkony vynesly Karlu Abrahamovi posun mezi nejlepší z nejlepších, konstatuje Kindernay. Letos bude Čech Abraham startovat v Královské kubatuře MOTO GP se strojem slavné italské továrny Ducati.

BRAND

Karel Abraham udělal v loňské sezóně obrovský pokrok a startovat mezi velikány, jako jsou Rossi, Lorenzo nebo Stoner, je obrovská škola. Karel je bojovník a mezi elitou se neztratí, věří vedoucí projektu Moto GP a komentátor Novy Sport Václav Svoboda. Podle šéfa Novy Sport patřily přenosy Moto GP mezi nejsledovanější pořady na této televizi. Věříme, že letos to bude ještě lepší, říká.

Karel Abraham není jediným Čechem, který bude startovat v letošních závodech Moto GP. V Kategorii 125 ccm znovu pojede velký talent z Rohatce u Hodonína Jakub Kornfeil, který byl loni největší českou hvězdou Velké ceny České republiky v Brně, když dojel na fantastickém 5. místě, dodal Marek Kindernay.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).