Hlavní navigace

Zakladatelé Mitonu investují do Golden Gate CZ

23. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do společnosti Golden Gate CZ specializující se na poradenství v oblasti investic do drahých kovů, vstupují zakladatelé Mitonu.

Golden Gate CZ je velmi mladou českou společností, kterou na začátku roku 2011 založili dva společníci, Pavel Ryba a Pavel Kupka. Specializuje se na individuální poradenství v oblasti investičního zlata a stříbra a nabízí například i spoření do těchto drahých kovů.

Vzhledem k tomu, že růst společnosti předčil očekávání zakladatelů a podnikání vyžaduje investice do zkvalitňování servisu a rozšiřování obchodní sítě, dohodli se se zakladateli MITONu na strategickém vstupu do firmy. Vlastníci MITONu poskytnou týmu okolo Golden Gate CZ zejména strategickou a marketingovou podporu. Zdroj: Tisková zpráva. 

cyber-obecný tip

„Není potřeba příliš vysvětlovat, proč právě nyní vstupujeme do firmy, která velmi silně roste i díky tomu, jaká panuje situace na finančních trzích“, podotýká Ondřej Raška, jeden ze zakladatelů MITONu, a pokračuje: „Dalším kritériem pro naše rozhodnutí o vstupu do Golden Gate CZ byla kvalita jejich týmu a samozřejmě reálný byznys plán.

„Zlato a stříbro je jednou z nejstabilnějších investic a jejich hodnota a význam do budoucna porostou“, říká jeden ze zakladatelů Golden Gate CZ Pavel Ryba a pokračuje: „Navíc, s našimi produkty Spoření do zlata a Spoření do stříbra jsou investiční drahé kovy skutečně pro každého. Našim klientů tak umožňujeme spořit do větších slitků zlata a stříbra, a tím výrazně ušetřit. Klient si sám zvolí slitek, do kterého chce spořit. Ten je určen cílovou spořící částkou a pravidelnou měsíční platbou. Takto si klient každý měsíc nakoupí část slitku a postupně si jej celý naspoří. V momentě, kdy si klient naspoří celý slitek, dostává jej fyzicky do svých rukou a může s ním disponovat, jak uzná za vhodné.“